• edit: yogun ısrarlar yüzünden silinen bir entry vardı burda.

fatih anladın sen onu.
  • fatih tezcan sayesinde daha çok insan kaybediyorlar.
  • bence bu adama kızmayın. adamın halini bir düşünsenize, işgal etmeye geldiği topraklarda esir düşmüş bir piyade gibi, heryer sevmediği komutanın izleri ile dolu.
    kudura kudura sonunda kendi ecelini getirecektir. hırlaması normal takılmamak lazım.
  • (bkz: fatih tezcan kim amk)

samimi söylüyorum kim bu adam. bakan mı, vekil mi, bizim vergilerimizle bir yerlerde bulunup da mı söylüyor bunları ki önemseyelim? yoksa sıradan bir ucube mi. eğer böyleyse de akşama demek bu tiplere bakıp bakıp kusmamız mı gerekiyor anlamıyorum.
  • buz, suyun sıfır derece altında donması ile meydana gelen kimyasal bir olay. aynı zamanda suyun katı hali. kızgınlığının olduğu yere buz sok ve ağla.
  • çok değil, 10 saniyenizi alacak bir eylemle tepkinizi gösterebileceğiniz durum;

gidip raporlayın deyip, belli bir kesime yönelik nefret söylemi şeklinde işaretliyorsunuz. sözlüğü gün itibarıyla milyonlarca kişi okuyacak; bakalım kaçınız bu eyleme vakit ayıracak?

raporlayın da hesabı kitlensin, en basiti.
  • bunu neden dövmüyorlar, sakalından tutup yerlerde sürüklenesi bir yapısı var oysa ki.
  • şu gün gelecek mi acaba?: bu adam bir tweet atıyor ve altında hiçbir yorum yok. ya da sadece onu destekleyen birkaç salak var.

yani şunu başarabilmek imkansıza yakın ama yazdığı entry altına toplanan kalabalık da bazen mide bulandırıyor. yazmayın lan işte. adam bundan keyif alıyor. fotoğraflar, "şunu iyi oku"lar falan. kime neyi kanıtlıyorsunuz? daha da kıç kaldırıyorsun.

böyle bir görüntü görmek imkansıza yakın ama bazen "ciddiye almamak" en üstün cevaptır.
  • fatih tezcan, bir aralar benim de çok sinirlerimi bozuyordu ancak bir noktadan sonra bu kadar ekstrem, bu kadar uç şeyler söyleyen, insanların sinirlerine dokunanların bir süre sonra genel olarak "tamam artık o kadar da değil" tepkisi aldığını fark ettim.

atatürk'ü sevmeyenler olabilir ancak o insanlar bile fatih tezcan'ın sürekli radikalce sözlü saldırılarda bulunmasından rahatsız oluyordur bir müddet sonra. yani bu ve bunun gibiler radikal düşünceleriyle saldırdıkça atatürk hakkında nötr düşünceye sahip olan insanlar da yeter aq napıyosun noktasına gelecek.

insanları zamanında atatürk'ten soğutanların da atatürkçülük adı altında tıpkı fatih tezcan gibi saçma sapan şeyler yapan insanlar olduğunu düşünüyorum.
hesabın var mı? giriş yap