• vay amk. iki ön liberomuz atiba ve veli yok, demba ba yok, sivok yok, oğuzhan yok, ersan sakatlanıp çıkmış ama takım tottenham'ı yeniyor. dur ben bi çay koyup geleyim.
  • sonuç ne olursa olsun beni mutlu eden maçtır...

hakemin kararı ne olursa olsun hakemle muhattap olan bir tek beşiktaş'lı yok!

rakip ne hareket yaparsa yapsın rakiple oynayan bir tek beşiktaş'lı yok!

vakit geçirmek için yere yatıp saçma sapan hareketler yapan bir tek beşiktaş'lı yok!

bu takım işte bu yüzden doğru yolda. işte bu yüzden her şeyin kötü gittiği mekan ve zamanda iyi olan tek şey beşiktaş!
  • ya galatasaray ya da fenerbahce yonetiminin en azindan uefa maclari icin stadlarini besiktasa acmasi fena olmaz. tas gibi takim su stad olayi yuzunden ilerleyemezse kotu olacak. bir gs taraftari olarak cok istedigim olay besiktasin uefa kupasini almasi. bende 'aramizda hala uefa kupasini alamayan hiyarlar var' diye caps yapcam. haydi besiktas.
  • az da olsa eşimden cuma gecelerini sken med cezir adlı dizinin öcünü almamı sağlayan maç. bitmek bilmedi oh olsun.
  • yetkilileri uyaralim.seçim yok mac var la orda
  • tottenham : yha besiktas askm isklari kptalim ypmiyorum .s.s
  • arsenal gibi u-17 den iki çocuğu orta sahaya monte edemeyeceğimiz için muhtemelen oynayacağımız kadro şu şekilde olacaktır. burdan çıkarılacak ders de şudur.. allah bize güldü de şu ana kadar atiba ve veli aynı anda sakatlık ya da kart cezası yaşamadı çünkü bu takımın 3 kişilik orta sahasında oynama potansiyeli olan sadece dört oyuncusu var.. ozzy,sosa,veli,atiba.. üçü yok hadi bakalım..

----------tolga----------------
    serdar-franco-ersan-motta
    --------necip-sosa-----------
    -----töre-kerim-olcay---------
    ------------cenk----------------

yedek klübesi: ismail, atınç, edin terzic, süreyya abi
  • pektemek'in forması da güzeldi de, tek topa 3 kartalın aynı anda ölümüne atladığı pozisyonda da duygulanmadınız mı ya? hani necipin sakatlandığı.
  • başakşehir'de yaşayanların dertlerini bütün dünyaya duyurduğumuz maç.
  • ercan taner 40 kere daha enerji derse tesla'nın oyuna gireceği maç. kesin bilgi yayalım...
hesabın var mı? giriş yap