• ankara'daki müthiş, şahane, hiper ucuz tanzim satış kuyruğunda başına gelmiş olaydır.

https://www.youtube.com/…u7svcmnka&feature=youtu.be
  • (bkz: fıs muhabbet)
  • sadece gülüyorum. dahası yok.
  • benim videoyu izlerken yaşadığım işitsel ve zihinsel darbın yanında çok önemli görmediğim darp edilme olayı.
  • adam kuyrukta beklerken bile “eskiden tüp kuyruğu vardı, yağ kuyruğu vardı, perişandı durum” diyo. kuyruktayken, beklerken. adam kuyrukta diyo bunu. adamın kuyrukta olduğunu belirtmiş miydim. adam bunu söylerken hıyar kuyruğunda arkadaşlar.
  • oğlum nasıl dayanıp izleyebiliyorsunuz bunları ya 54 saniye 1 dk bile dayanamadım
  • bu ülkenin yetişmiş, akademik kariyer sahibi ya da mucit insanları neden başka ülkeleri tercih ediyorlar sorusuna verilen cevap niteliğinde dökümantasyondur.

ben bu yukarıda saydığım background'a sahip insanlardan olmamama rağmen, su zihniyetle aynı ülkede yaşıyor olmaktan hicap duydum, hayatını eğitimine ve mesleğine vakfetmiş insanlar nasıl çıldırıp terk etmesin ?

edit : sinirlerinizin oynamaması için bir seferde tümünü izlemeyin. hatta irfan bey videoya + 18 uyarısı koysa yeridir.
  • kuyruktaki insanları izin almadan çekemezsin.

tıpkı bara girmek için kuyrukta bekleyen insanları çekemeyeceğin gibi.

adam belki düşük gelirli ve bunu çevresindekilerle paylaşmak istemiyor? onur kırıcı bir davranış. irfan değirmenci'ye yakıştıramadım.
  • eskiden tüp kuyruğu vardı len diye bağıran bir keko içeren video qjsjsjsjsksk. normalde entrylerde random atmam da dayı olan bitenin farkında değil galiba.

şu yüzsüzlüğün ötesine geçilemez gerçekten. hele o ağzından salyalar akıtarak bağıran oluşuma ne demeli. gavata bak çekemezmiş.

bu arada bu olan bitenin suçu dış güçlerden market zincirlerine ve hal'deki teröristlere yüklenmiş.* yav dayı azcık delikanlı azcık onurlu olsanız suçlanacak doğru kişiyi bulacaksınız ama ne arar sizde bunlar.
  • bu ülkede kafayı yememek elde değil gerçekten. sığırın biri de çıkmış önceden tüp kuyruğu vardı sen bilmezsin de o bilir diyor. adam o kadar aciz. bu millete bir şey anlatılır mı ? tabiki anlatılmaz. birileri de muhalefet şöyle yapsın böyle yapsın derdinde. şu video muhalefetin ne yaparsa yapsın bu sığırlara bir şey anlatamatacağının göstergesi işte. şu sığırlarla aynı sandığa gidiyoruz biz. bu adamlarla ülkenin geleceğine karar veriyoruz. yazık !
hesabın var mı? giriş yap