• gsw kaybetti çünkü bilin bakalım kim evi arabayı bastı?
  • şampiyonlar ligi dönüşü rakibini yorgun yakalamış anadolu takımı gibi oynuyor bucks. iyi savunma yüksek yüzde. mucize olmazsa seri bitecek.
  • çok büyük bir sürpriz olmazsa gsw ilk mağlubiyetini bu maçla beraber almış olacak. yalnız adamlar da bilenmiş 24-1 yazan t-shirtler bastırmış.
  • an itibariyle başlamış karşılaşma... golden state 4-2 yeniliyor, bu seri burada bitecek gibi gözüküyor diyecektim ki hemen birisi bi üçlük attı onu bile dedirtmediler...
  • draymond green dünkü performansına yakın oynarsa (ki tekrarlarsa tarihe geçer), curry'nin biraz kıpırdanması gsw galibiyeti için yetecektir. boston celtics muhteşem performans göstermesine rağmen yine de kazanamadı. bucks, celtics kadar sert ve ters bir takım değil daha yumuşaklar. ayrıca seyirci desteği farkını açmıyorum bile.

gsw standardının çok altında, bucks ise standardının çok üstünde oynamazsa serinin devam edeceği maç.
  • serileri bozulmasın diye hiçbir maçını izlemedim. bir gün seri bozulacak gibi olursa bozulmasın diye açıp izlerim belki bir faydam dokunur derdim. sanırım o gün geldi. açıp izleyeyim de gsw maçını kazansın.

ekleme : curry'nin 3'lüğü ile başladık du bakalım 95-86 oldu.
    maç sonu: ben kendi kendime tribe girmişim. olayın benle ilgisi yokmuş. 108-95 yenildiler. milwaukee bucks'lılar şu an erken gelen şampiyonluğu kutluyorlar.
  • hahaha bazı milwaukee buckslı taraftarların üzerinde 24-1 yazan t-shirtlerle izlediği maç. adamlar inanmış. şaka maka stephen curry'nin falan değil koşacak yürüyecek bile hali yok. bucks da gayet rahat takır takır atıyor. gerçi hep böyle başlıyor sonra gsw yeniyor, bakalım bu sefer ne olacak.
  • greek freak antetokounmpo'nun sessiz sedasız triple-double'a gitiği maç.

9 sayı - 9 rebound - 8 asist
  • maç türkiye saati ile 3:30'da başlayacak ve büyük ihtimalle bucks lehine bitecek,
    nba tarihinde 7 maçlık deplasman serisini maç kaybetmeden bitiren takım yok,
    ilk 5'ten 2 oyuncu eksik, diğerleri dün 2 uzatma oynadılar,
    bucks çok iyi bir takım olmasa da warriors'a göre uzun ve yavaş tempoyu seviyorlar,
    cleveland'ın dar rotasyonla ve uzunlarla çektirdiği acıları hatırlayınca seri burada bitecek, bu şeref kidd'e yakışır zaten. inanılmaz bir seriydi, tişikkirlir sipirmin.

golden state bu yenilgiden sonra 10-12 maçlık yeni bir seri için dinlenir, sakatlar iyileşir, evlerinde şova başlarlar, sadece birkaç maç sonra bucks oraya gittiğine 30 fark koyarlar bu hınçla.
  • monroe'yu tutamamnın bedeli ağır oldu. koca bir 4. periyot buna çözüm bulamayan koçtan başka suçlu yok. belli ki tutamıyor green veya ezeli. adam 10 sayı attı son çeyrekte.
hesabın var mı? giriş yap