şükela:  tümü | bugün soru sor
 • önemli not. "kandil" kelimesi sözlük sansürüne uğradığı için başlığı bu şekilde açmak zorunda kaldık değerli dostlar.
  ********************************************
  niğde'de önemli açıklamalarda bulunan cumhurbaşkanı erdoğan, "şu ana kadar afrin'de öldürülen terörist sayısında 4500'ün üzerine çıkıyoruz. sincar'da, kandil'de operasyonlarımızı başlattık. 20 uçakla 12 önemli nokta imha edildi. oradaki silah depolarını yok ettik" dedi.
  erdoğan, partisince ömer halisdemir meydanı'nda düzenlenen niğde mitinginde yaptığı konuşmasına niğdelileri, "yiğitler otağı, kahramanlar diyarı niğde. şehit ömer halisdemir'in memleketi niğde" diyerek selamladı.
  şehitleri mehmet akif ersoy'un "çanakkale şehitlerine" isimli şiirinden okuduğu dizelerle selamlayan erdoğan, sözlerini şöyle sürdürdü: "nereye saklanırsa saklansınlar, biz ne kemal'e ne muharrem'e bakarız. biz işimize bakarız. teröristler hangi ine girerlerse girsinler, er ya da geç, teröristlerden döktükleri şehit kanlarının hesabını muhakkak sorduk ve soruyoruz. şu ana kadar sadece afrin'de 4 bin 500'ün üzerine çıktık. bugün size bir şey daha söylüyorum. demiştim ya kuzey ırak'ta kandil'e de operasyonlarımızı başlattık. 20 uçağımızla 14 önemli noktayı yok ettik. vurdular döndüler, bitmedi devam edecek." dedi.
  erdoğan, "reis bizi afrin'e götür" sloganları üzerine, "sabır, sabır. şu 24 haziran bir hallolsun. gerektiğinde beraber." ifadelerini kullandı.
 • eeee oy lazım tabii. demek ki durum bu kadar vahim. iyice vuruyorlar milliyetçilik damarına.

  tsk'yı ne hale düşürmüşlerdi vatansızlar. şimdi siyasete alet etmeleri şaşırtmamıştır.

  tanım: recep tayyip erdoğan'ın emriyle oy toplamak için yapılan operasyondur.
 • ümit özdağ'ın doğru bir analizle, akp seçim propagandası dediği operasyon. haber
 • tam da seçim öncesidir ne tesadüf.