şükela:  tümü | bugün
  • statükonun üniversitede ete kemiğe bürünmüş hali. beddua edip ilerde arabasını patlatmak dışında yapılacak bişey yok.

bu adaletsizliğin elbetteki acısı çıkar acı acı. kimsenin kimsede zerre kadar hakkı kalmaz.
  • okumaya çalıştığım fakat yazının yarısına geldiğimde gözlüğüm işe yaramaz hale geldiği için okuyamadığım skandaldır. hukukçu isen az lafla çok şey anlatmasını bilmelisin genç.
  • yürütmeyi durdurma kararı almak dışında yapılacak bir şey olmayan skandaldır.
  • benim anladığım kadarıyla, insaflı bir hocaymış ve 50 olan sınırı 46'ya çekmiş. 45 aldığınız için de siz dersi geçememişsiniz. 46'ya çeken 45'e de çeker, onu yapan da 44, 43, 42 diye diye gider bu iş. hoca bunun adil olduğunu düşündüyse yapacak bir şey görünmüyor.

görüşüme göre burada yalnızca "50'nin altında alanlar neden geçti? " şeklinde bir şikayet yapılır ve bu arkadaşların da ff alması istenebilir.

1 puanla sınırdan kalmışsınız gibi görünüyor, geçmiş olsun.

edit: tekrar inceledim, finalden 50'nin altında alanlar zaten büte girmiş. yani final için sınır 50. hoca insafı bütünlemede yapmış ve sınırı 45 olarak belirlemiş. siz bütünlemeden de 33 aldığınız için kalmışsınız. yani 12 puan ile kalmışsınız. yine geçmiş olsun.
  • yıktın formatı eyledin viran.
  • insafı bütünlemede yapmış: bütünleme sınavından en az 50 alma şartını 45'e düşürmüş. ortalama için nasıl bir algoritma belirlemiş bilmiyorum ama sizi bırakma sebebi finalden 50 olan sınırın altında ve bütünlemede 45 olan sınırın altında almanız gibi görünüyor.

bu durumda kim olsa sinirlenir, size hak veriyorum.
  • ombudsmanlığa acil bir başvuru ile halledebileceğine inandığım skandaldır.