• buna benzer ama daha farklı bir terbiyesizlik sebebi ile tavuk dünyasının torium avm şubesinin tüm personellerini değiştirtmişliğim vardır. sözde klas bir yer ama bildiğin gravatlı öküz çalıştırıorlar.

yemek yemek için gelen insana ne sebeple olursa olsun bağırılmaz, böyle pislik yapılmaz.
  • çalıştıracak adam bulamıyorlar, yoldan tuttuğunu, oryantasyon ya veriyorlar ya vermiyorlar dükkana çalışması için yerleştiriyorlar.
    rezalet puanım 10/10
    bu firmanın müşteri hizmetlerini arayarak şikayette bulabilirsiniz.
  • "bu esnada mustafa acar isimli yerden bitme bir personel geldi' gibi cumlelerle defalarca body shaming yapilan bir rezalet anlatimi var bu olayda

adamin boyunun kisa olmasinin,saygisizlik yapmasiyla alakasi nedir? neden bu kadar vurgulanmaktadir?

mağdurun samimiyetini sorgulatti bana açıkcası.
  • öncelikle beyefendiye tırnak işareti gönderelim...

beyefendi buraya yazdığı üslup ya da tavırla kendini "savunduysa" maalesef haksız olacaktır. "haklı iken haksız konumuna düşmek" deyimin tam olarak karşılığı kendisi. orada "suçlu" olduğunu düşündüğü bir çalışanı burada şikayet ederken hakaret boyutuna varan fiziksel bir özellik ile aşağılarsanız haklılığınız kaybolur. zaten tüm olaylar da iletişimsizlik ve üslup bilmezlik yüzünden olmuş. bu nedenle rezalet puanım 5/10.
  • 212 avm sinden sonrasını okumadım.
  • kusur bakmayın da insanların boyunu kastederek yerden bitme diye hitap etmek bana daha büyük rezalet geldi. boyunun kısa olmasının sürekli böyle vurgulanması çok iğrenç. anladık sen uzun boylusun da bunun konuyla ne ilgisi var? bir ikincisi olay tamamen yazarın anlattığı gibi mi nereden bilebiliriz? kanıtsız ve sadece tek taraflı anlatılan bir olayda destek/linç çabasına girmek artık rezalet başlıklarını da değersizleştirdi.
  • cimere şikayet etmek yetmeyeceği için, donald trump'a da mektup yazmayı teklif ettiğim olay.

(bkz: amerikan başkanı dahil herkesi devreye sokun)

dip not: tavuk dünyası çalışanlarını inanılmaz amatör, kaba ve beceriksiz bulduğumdan gitmeyi uzun zaman önce bıraktım. tabi sadece ankara şubelerindeki tipleri biliyorum.
  • tatsız bir kazadan öteye çekmek bence biraz abartı. tavuk dünyasının tavuklarını severim. arada bir de giderim. ve çalışanlarının biraz eğitimsiz, tecrübesiz olduğunu gözlemledim. ve açıkçası öğrenci olduklarını düşündüğümden bazı tecrübesizliklerini de mazur görürüm.

insan sevdiğine zarar gelsin istemiyor. ama kaza kazadır neticede. samimi bir özür sonrası biraz sitemkar karşılık yeterliydi. haliyle kızdık demiş yazar. aşırı reaksiyon sonrası karşılığını almış bir müşterisin bence. insan masaya oturdum mu mekanın sahibi, çalışanları da köleleri sanmamalı.
  • asıl rezalet tavuk dünyasına gitmektir.
  • aynı şey başınıza gelseydi anlardınız gibisinden bir şeyler söylemiş.
    aynı şey başıma gelseydi ne yapardım?
    kapıyı sertçe açan elemana bakardım ne yapacak diye. özür dilese güler geçerdim. diyor ki görevli özür dilemedi bön bön baktı. baksın, cehaletine acemiliğine verirdim. herkesle takışmak zorunda değilsiniz. herkese had bildirmek zorunda da değilsiniz.
    üsluptan anlaşılıyor ki başlık sahibi tahammülsüz ve aşırı agresif.
    puanım 0 yazıyla sıfır.
    cimer'e şikayet edilmiş. umarım "yok artık ebenizinki" diye cevap gelmez.
hesabın var mı? giriş yap