• çiçi'nin direkt kırmızısı çalınmadı ikinci sarıdan atıldı ve sonuç: beşiktaş mağdur.

edit: yazım hatası.
    dennis bergkamp uyardı.

debe editi: (bkz: hakan bebeğe yardım edelim) hakan bebeğin durumuyla ilgili güncel bilgilere nasıl ulaşabilirim yardımcı olabilecek var mı? tedavisi nasıl gidiyor, gelişmeler vs. sanırım facebook sayfası var ama facebook kullanmıyorum maalesefki. yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
  • hakemin yanlış bir kart gösterdiği maç
    direk kırmızı olmalıydı
    edit:imla
  • bedava maraton üst kombine itinayla devredilir.

edit: bedava göt var desem bu kadar hızlı mesaj gelmezdi.. : ) kombine transfer edilmiştir.
  • volkan şen'in o pozisyonda ayağı kırılmadığı için penaltı olmaması gereken maç. fenerbahçe'ye penaltı verildiyse kesin haksızdır çünkü. ahaha şaka lan boru gibi penaltı + kırmızı.
  • taraftarlar rvp'nin 72. dakikada oyundan alınışını protesto etmişlerdir, fitor ıslıklanırken stad oooo rvp sesleriyle inlemiştir bunu not edelim.
  • gecenin ilerleyen vakitlerinde selülozdan sentetik tinere geçenlerin küfürlerini gördüğümüz maç. cidden cimbomla çekişmek daha bi başka oluyor.
  • rvp'nin neden oynaması gerektiğini çok net gösterdigi maç.
    kaçırdığı kafa veya gol atması umrumda değil‚ ama bu adamın takımın hücum organizasyonuna kattıkları yeter.
    golü yaratan pası ve 5 dk sonrasında rakipleri katlaması yeter.
    işte bu adamın farkı budur. maçın başında vurduğu topta o topu öyle alacak maalesef bir oyuncumuz yok
    bu yüzden oynamalı.
  • son sayfadaki mesajların tümünü okudum ve penaltı değil diyen çıkmamış henüz. insan hayret ediyor.
  • hahaaha ağlayın penaltı + kırmızı kart
  • rvp gol atinca loto tutturmus gibi sevinen tek fenerli ben miyim.

ikinci yari 3 gol daha atacagimiz mac
hesabın var mı? giriş yap