• o gece aşırı derecede alkol alan sadece muharrem ince değildi.

zorunlu edit - olayın doğru olduğuyla alakalı birkaç mesaj alıp editleme yapmıştım. sonra ise bunun hukuken doğru bir şey olmadığına ve gerçek kanıt olmadığı sürece iftira sayılacağına dair bir çok mesaj aldım. sonuç olarak bir önceki editimi kaldırmanın daha doğru olduğu kanısına vardım.
    beni saygı çerçevesinde uyaran bütün yazar ve çaylaklara teşekkür ediyorum. saygısızlık edenlerle küçük winston ilgilenecek.

saygılar.
  • özet : dürüst olmak gerekirse benim naçizane görüşüm tabi ki benim bakış açım ile farklı düşünen kimseyi rencide etmeden ama aynı zamanda başka bir bakış açısı ile değerlendirmeye çalışarak ve benim gibi her birinizin geçerli fikrini göz önüne alarak gerçekten ne söylemek istediğimi unuttuğumu düşünüyorum ama muharrem ince sarhoş olabilir.
  • şehirlere bombalar yağardı her gece biz durmadan sevişirdik.
  • bilemeyiz doğru mu asparagas mi ama velev ki doğru...

çalmamış çırpmamış, kul hakki yememiş ya. bütün skandalı bu olsun. yarasın, afiyet, bal, şeker olsun.
  • daha önce de bülent tezcan tarafından, seçim sonrası basın açıklamalarının birisinde söylenmişti zaten. nedense kimsenin dikkatini çekmemişti ama.
  • büyük saçmalık. zaten tüm samimiyetiyle bunun dogru olmadığını anlatıyor şu anda ekranda.
  • adam alkol almış, kafası güzelmiş. o da bir şey mi? %52’nin kafası alkol kullanmadığı halde güzeldi o akşam, hâlâ da öyle.
  • cb adayi olabilmek icin cirpinan fakat basaramayan 30 senelik akp li bildirdi.

dogru olsa bile bunu sana mi soylediler levent ? niye ?
  • skandal nerede?
  • suruc'la birlikte merhaba denen orta dogu bok cukuru, uluslararasi arenada kaybedilen itibar, 16 yildir memlektin envai yerinde patlayan bombalar, o kadar olen insan, ergenekon balyoz davalari, oglum ne yaptin paralari sifirladin mi?, bu milletin amina koyacagizlar, anani da al gitler, cozum sureci sikertmesi, isci olumleri, dolarin yukselmesi, yillik enflasyon irani, issizligin artmasi, fetö, kandirildik 1-2-3, muhursuz oy pusulalarinin kabulu,... butun bunlarin suclusu da muharrem ince dimi. ulke gulluk gulistanlik ama bizim tek derdimiz var o da muharrem ince'nin ictigi bira.. demek ki neymis domuz eti yemedikten alkol almadiktan sonra sikinti yokmus. yapacaginiz algiyi sikeyim..
hesabın var mı? giriş yap