• yemeye içmeye gittiğiniz restorandaki herşeye karşı bu kadar çıtkırıldım olmak da ne bileyim bana samimiyetsiz geliyor. nasıl bir dünyada yaşıyorsunuz ki, bir mimikle bir sözle tüm gece zehir oluyor? allah başka dert vermesin. pamuklara sarılı kalmanız dileğiyle.
    rezalet puanım 1/10.
  • okuduğum en sağlam rezalet, bu olaydan sonra hayatına devam etmek gerçekten çok zor olacak senin için. (bkz: ağlama melis)
  • istanbul'da bir lokanta ile alakalı rezaletten bahsedebilmemiz için garsonun peçeteliği alıp müşterilerden birine fırlatması falan gerekirdi .

burası ortadoğu , oyna devam
  • garson peceteligi aldıktan sonra "peceteligi alıp götüme sokmaya çalıştı" demesini bekliyordum ama tam orda rezelet bitti. olmamış rezalettir.
  • ya bi siktirin gidin artık sikildi zaten format mormat.
  • peçeteliği almanın altında yatan o derin anlamı kavrayabilen ve büyük resmi gören yazarımıza öncelikle geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. allah korumuş çok daha kötüsü olabilirdi. sakinliğini koruduğu için de kendisini çok taktir ediyorum zahar aynı durumda kendimi hayal bile edemiyorum.
  • sabaha karşı 04:00 ve garson bitik halde çalışıyor midye sevdalısının şeyinde değil, prensesin peçeteliği gitmiş ona ağlayalım ama di mi?
  • ben başlığın midyeci ahmet tarafından para ile açtırıldıgını düşünüyorum ,
    -rezalet denmeyecek bi olay (bu sayede midyeci ahmet kötülenmeyecek hatta yorumlarda o savunulacak )
    -midyeci ahmetin hemen başlığı açan kişiyi davet etmesi (insanlar aa ne kadar duyarlı diyecek )

bana reklam gibi geldi , eğer gerçek olsaydı buraya başlığı açan kişi büyük ihtimalle olaylara biraz yalan katar gittiğimizden beri kaba davrandılar gelip giderken çarptılar yüzümüze bakmadılar gibi ifadeler kullanırdı kimse gelip filancaya gittim yemek yerken peçetemi aldılar diye ağlamaz ağlıcak bile olsa o mekanla ilgili 3 5 kötü yorum daha yapar .
  • başlığı açan linç yemiş ama ben kendisini şahsen tanımak isterim. cidden isterim. bu ülkede bu minnoşlukla hayatta kalabilmek için sadece belirli semtlerde kimseyle muhatap olmadan hayatta kalabilirsin.

içinden sinek çıkan kola bardağına "ne biliim la ben senin atmadığını" diyen garsona kafa atan arkadaşım vardı mesela. kafayı yedikten sonra ikna olmuştu garson. bu ülkede bu tip sorunları çok dert etme. hayatta kalmaya çalış, boşver.
hesabın var mı? giriş yap