şükela:  tümü | bugün
  • ozet geciriyorum, arkadas kokorec yerken garson masadaki peceteligi almis.

tanim; bir insanin basina gelebilecek en buyuk rezaletlerden biri.
  • benim de bir barda önümden ketçap ve mayonezi almışlardı. tamam sadece bira içiyordum ama yine de unutamam o günü zehir olmuştu.
  • yemeye içmeye gittiğiniz restorandaki herşeye karşı bu kadar çıtkırıldım olmak da ne bileyim bana samimiyetsiz geliyor. nasıl bir dünyada yaşıyorsunuz ki, bir mimikle bir sözle tüm gece zehir oluyor? allah başka dert vermesin. pamuklara sarılı kalmanız dileğiyle.
    rezalet puanım 1/10.
  • okuduğum en sağlam rezalet, bu olaydan sonra hayatına devam etmek gerçekten çok zor olacak senin için. (bkz: ağlama melis)
  • masadaki herkes yemeğini bitirmiş, bi bu dingil kalmış ağır vasıta. garson da herkesin bitirdiğini görünce masayı toplamaya girişmiş. uyarınca da , görmedim, görsem yapar mıydım demiş.

valla ne diyeyim, allah başka dert vermesin.

yalnız mekân ismiyle rezalet başlığı açmak o kadar basit bir is değil. ben misal, midyeci ahmet olsam, hem susere, hem de sözlüğe yapıştırırdım davayı!
  • istanbul'da bir lokanta ile alakalı rezaletten bahsedebilmemiz için garsonun peçeteliği alıp müşterilerden birine fırlatması falan gerekirdi .

burası ortadoğu , oyna devam
  • ekşi sözlük'te zaman kaybediyorsunuz, bence hemen lahey'e başvurun.
    herifler resmen cenevre sözleşmelerini yok saymış.
  • garson peceteligi aldıktan sonra "peceteligi alıp götüme sokmaya çalıştı" demesini bekliyordum ama tam orda rezelet bitti. olmamış rezalettir.
  • ya bi siktirin gidin artık sikildi zaten format mormat.
  • peçeteliği almanın altında yatan o derin anlamı kavrayabilen ve büyük resmi gören yazarımıza öncelikle geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. allah korumuş çok daha kötüsü olabilirdi. sakinliğini koruduğu için de kendisini çok taktir ediyorum zahar aynı durumda kendimi hayal bile edemiyorum.