• anam herkes ntv spor izlese lig tv izlese böyle güzel programları izlese her şeyin güzel olacağı kanaatine varılmış programdır. hey yavrum hey..

sözlükçü kardaşlar da bunu düşünüyormuş meğer...
  • aziz yıldırım, lig tvnin milyon tlye pazarlayacağı 3 dakikalık maç görüntüleri için, "lig tv artık bunları verecek başka kanallara. ben aziz yıldırım olarak söylüyorum" gibi bir şey dedi az evvel.

ibretle izliyorum.

adam bu ligin değeri 300 bilmem kaç milyon euro dedi. lig tv onu verdi. kanalın kablosunu kesti, maç saatlerini fenerin istediği gibi hep.

şimdi bir de tüm bunların üstüne 3 dakikalık görüntüleri verdireceğim diyor.

oha lan. oha. oha resmen. oha yani daha söyleyecek söz bulamadım. bu nasıl nüfuz? bu nasıl hükmetmek? resmen lig tvyi yönetiyor. ve bu benim yorumum suçlamam değil. adam açık açık söylüyor zaten tvde. ben söylüyorum yapacaklar diyor abi adam. şaka gibi. şakadan öte. vahim amk.
  • külliyen fenerbahçe reklamı olan bir program olmasına rağmen, araya başka reklamlar da girmektedir.

araya girenlerin inandırıclık gücü daha yüksek tabii.
  • 10-15 dk dır izliyorum, körlerin sağırların birbirini ağırladığı program. aziz başkan kafasına göre takılıyor. ntvspor, seyirciyi casting şirketinden istese de olurmuş aslında. rıdvana, güntekine, fuata gerek yokmuş.
  • tapelerdeki diyaloglara gak guk eden, inanmayan arkadaşlar için gelsin:

bu program resmen canlı tapedir.
  • rıdvan dilmen'in bağ evinde güntekin ve fuat bey'in dut yediği program an itibariyle. aziz yıldırım ise altın kafeste ille de şikem diyor.
  • programa çıkmadan önce ne içtiklerini çok merak ettiğim, aziz yıldırımın sunduğu güntekin onay,rıdvan dilmen ve fuat akdağ'ın konuk olarak kaldığı program. ağzım bir karış açık programı izlemeye çalışıyorum.
  • aziz yıldırım'ın bu programda söyledikleriyle ilgili eleştirilecek çok şey var ama sadece şunu söylemek istiyorum; kendisi fenerbahçe sanki kendi malıymış gibi konuşuyor ya, bir galatasaraylı olarak ayar oluyorum. yazık.
  • bir çete lideri olarak yargılanıp hapis cezası alan birinin yeterince kuvvetlenirse, ipliği pazara dahi çıkmış olsa hala nasıl medyayı,federasyonu ülkenin en büyük camialarından birini oyuncağı olarak kullanmaya devam edebileceğini göstermesi açısından tarihi bir program. gülüyoruz ağlanacak halimize.
  • şikeden ceza almış ama idari yargı aciz kaldığı için başkanlığı düşmemiş bir insana, "diğer kulüp başkanları size gelse, türk futbolu için ne yapabiliriz konuşsak dese, ne dersiniz?" diye sorulan program.
hesabın var mı? giriş yap