• kullanıcı verilerinin sızdırılması diye acacaktim ama sığmadı.
    bir forum sitesinde acilan basliga göre kullanıcılarının ad-soyad, e-posta, doğum tarihi, telefon numarası, açık adresi, ıp adresi, kimlik bilgileri, selfieleri sızan veriler arasında.

2015 yilindan beri btcturk kullanıcısı olarak böyle bir hadisenin yaşanmış olmasını aklım almıyor.
    geçmişte, oy kullancak herkesin secsis uzerinden verileri sizdirilmisti.
    kimseyi zan altında bırakmak istemem ama maliye bakanlığı'nın borsalardan bilgi istemesi sonrasında yaşanmış olması da bu işin altından kanıbozuk bir bürokratin çıkma ihtimali beni endişelendiriyor. savcılığın bu isin üzerine giderek altından kimin çıkacağını ortaya çıkarması gerekiyor.

birazdan haberdar olurlar, yapacaklari aciklamayi buraya kopyalayacagim
  • buralar karışacak dedirten bir hadise.

edit: bir yazar arkadaş (pirinc of persia) olayın 2019 yılına dayandığını söylüyor. güncelliği ile ilgili doğruluğu net değil panik yapmayın.

işbu entry'i ilgili borsadaki yatırımlarınıza göre bir tavsiye olarak görmeyiniz.
  • yeni tosuncuklar ürüyor yakında thodex gibi patlar buda
  • verilen linkteki veritabanı sızıntısı 2019 tarihli olarak gözükmektedir.
  • tosuncuk firarda 2
  • 2019 tarihli bir hack olayi var ve insanlara panik yapmayin diye telkinde bulunanlari goruyorum. belki ben kacirmisimdir da 2019 da yasanan bu hack ile btcturk herhangi bir aciklamasi var mi? eger yoksa durum cok vahim cunku hem ceza alacaktir btcturk hemde belki de bu hack olayinin tam olarak varligindan bile haberdar degil (bu kisim daha da vahim olur) tabi burada gercektende bir hack olayi olmus oldugunu varsayarak konusuyorum belkide fake bir post forumdaki
  • merkez nerde? yok
    merkezi neresi? kimse bilmiyor çünkü sanal
    ne olacak? bunu da kimse bilmiyor

ısrarla evet ısrarla birilerinin çok savunduğu bu sanal para dünyası asla tam olarak güvenilir olamayacak

yatırım deniyor bir de
    parayı gönderiyorlar bir yerlere taksi plakası gibi tamamen sanal bir değeri olan manipülasyona çok musait sürekli inen çıkan değerler vs vs vs

yok arkadaş bu işe başta abd olmak üzere el atılması lazım
    neymiş tr de çok kullanıcı varmış
    kısa yoldan zengin olmayı severlerin memleketinde de bu beklenirdi zaten
    yatırımmış

edit : mesaj atmış birisi adresini yazmış şirketin
    thodex in adresine gidin bakın paralar orda mı?
    kabul edin artık bu sistem sanal ve inanilmaz suistimale açık
    özel den yazıp iş öğretmeye çalışmayın
    paranız varsa gidin yatırın kazanın madem bu kadar güvenilir
  • türkiye gibi bir kabile devletinde hükümetin işine gelmeyen hiçbir şey araştırılmayacağı için muhtemelen göstermelik tutuklama ve aramalar dışında kullanıcılara geçmiş olsun dediğim olay.
  • gören de coinler çalınmış, site çökmüş zannedecek.

açacağınız başlığı...
hesabın var mı? giriş yap