• adamların numarası var başlık açmadan aramayı denesene kardeşim şikayetvar oldu sözlük iyice amk.

rezalet olmayan rezalettir.

edit: he amk adamların senin 20 30 lirana kaldı zaten.
  • cumartesi sabah sipariş verdim. fakat depolarını kapttılar. param çekilmişti. aradım hemen iadesi sağlandı. boş yapmadan önce haklarınızın tamamını kullanın.
  • sabah 8 30 - 9 civari vermis oldugum siparis icin 28 dk sonra sıraya alınsın mı uyarısı geldi.zaten evde oldugum icin nasilsa gelecek diye siparisi onayladim.daha sonra kalkıp cay suyunu koyup kahvaltılıkları çıkartana kadar telefonum çaldı ve siparişimin geldiği söylendi. yani yaklaşık 15 20 dk icinde siparişim geldi.ne yalan soyliyim telefonum çalınca herhalde bir problem var diye düşünmüştüm.demem o ki adamlar işini yapiyor,gayet iyi yapiyor.arada çıkan ya da çıkabilecek sıkıntılar nazar boncukları olsun.zaten çözüm odaklı çalışıyorlar bu rezalet başlığındaki sorunun çabucak hallolacagina yuzde binbesyuz eminim.
  • inanın yemek sepeti,getir'e rahmet okutur. hâlâ paket servis yapan bir restoran sahibi olarak ,getir kakadır diyenin sonuna kadar karşısında dururum.
hesabın var mı? giriş yap