• ifşa deyince aklıma başka bir şey geldi. ben burada bir sakınca göremedim, hem bana ne ya
  • "kim ki size ahlak satmaya kalkışır, biliniz ki en ahlaksız o kişidir.." sözünün bir kez daha tescillendiği ifşa.
  • "kadın wild tiger çıktı rıza baba"

toplum adına ahkam kesen bu kadının utanmadan sıkılmadan başka insanların hayatlarına nasıl üstten bakıp yargı dağıttığını aşağıdaki köşe yazısı alıntısında görebilirsiniz. siyasal islamcı iki yüzlülüğünün şaşırtmayan başka bir örneği kendisi.

"aile için tehlike çanları çalıyor"
    sabah gazetesi 03/05/2020

"aslında"amerika'yı yeniden keşfetmeye gerek yok", zira batı dünyası da kaygı verici demografik istatistiklere ulaşana değin benzer evrelerden geçmiş. değişim, demografiye yansımadan önce, ilkin zihinlerde başlıyor. bireyin ailenin, kariyerin ebeveynliğin önüne geçtiği, kulağa hoş gelen özgürlükçü söylemlerin eşlik ettiği ama neticede toplum yapımızı alaşağı eden bir süreç bu. etkenlerden biri olarak, evliliği anlamsızlaştıran, aşk kavramını sadece evlilik dışıysa yücelten ve eşcinselliği âdeta moda haline getiren tüm popüler kültür ürünlerini de aklınıza getirebilirsiniz."
  • herkesin hayatına kimse karışamaz, tamam da, sen oyle herkese ahlakcilik taslarken, kadinlara "kadinlik" ogretmeye kalkarken gidip de kocani onun da arkadasi olan "evli" bir adamla boynuzlarsan linci sonuna kadar yersin.

akpliligi suratina yansimis ahlaksiz bir insanin ifsalanmasi durumu. beter olur umarim.
  • sedat peker sesi ve tonlamasiyla okudugum tivit.
  • kadınlar kapatılsın, muhafazakarı bile ne halde
  • umurumda olmayandır.

küçük balığı izlerken büyük balığı kaçırıyorsunuz
  • öyle bir olay ki netflixte dizisi bile çekilir.
  • troller birazdan damlar, olayın gerçek halini anlatmaya çalışırlar.

ne yapsınlar ekmek parası işte, emekçi arkadaşlar sonuçta. *
hesabın var mı? giriş yap