şükela:  tümü | bugün
  • antalya kemer yolu üzerindeki balıkçı barınağı girişinde olduğu söyleniyor.

http://www.milliyet.com.tr/…a-geldi-gundem-2327065/
  • yuh dedirten olay. kavga antalya'ya da sıçradı yazık memlekete
  • ülkemizin can pazarına döndüğünün ifadesidir. gün geçmiyor ki bir terör olayı yaşanmasın. artık sadece güneydoğu değil koca bir ülke savaş yeridir. üstelk ohal yönetiminde yaşanıyor tüm bu saldırılar.
  • yaklasik 1 ay kadar once yine ayni yerde patlama olmustu jandarma minibusu hedef alinmisti. o gun olay yerinden gecmistim simdi de yine okay yerine denk geldim. arac gecislerine izin veriliyordu ben gecerken. ayrica hasar alan bir yer ya da arac gozume ilismedi. yoku tikamamak adina hizli gectigim icin cok dikkat edemedim
  • suriye artık pkk fabrikası haline gelmiş durumda.

abd eğitip, silahlandırıp üstümüze salıyor. suriye'deki pkk/ypg temizlenmeden bu saldırılar bitmez.

tanım : hain saldırı.
  • (bkz: bodrum cizre'ye uzak değil)

antalya da cizre'ye uzak değil.

edit; ekleme, düzeltme.

hakkari, van ve mardin'de 4 asker şehit oldu, 14 asker de yaralandı, antalya gibi bir şehirde roketatarlı saldırı yapıldı. böyle şerefsizler olduğu sürece terör bitmez.
  • 3 roket atilmis diyorlar..

bedirhan nazlican ve suphi 'lerin kellesi alinmadan bu is bitmez.
  • akıllara nefes filminden bir diyalogu getiren patlama.

--- spoiler ---

-unutma!! ben doguda kaybedersem, sen de ankara'da kaybedersin... istanbul'da kaybedersin.
    --- spoiler ---
  • akaryakıt tankeri geçisi sırasında bomba patlatılmış, dağlık alandan da roket atışı gerçekleşmiş. roket balıkçı barınağına isabet etmiş.

akaryakıt tankerine saldırabilecek örgütlerin ışid ve diğer cihatçı örgütler olduğunu sanmıyorum. pkk veya solculuk oynayan diğer örgütlerden biri orospu çocukluğu gösterisine bir yenisi eklemiş oldu böylece. sanırsam şükürler olsun kimseye zarar gelmemiş.
  • tank üzerinde poz vermiş hiçbir ortadoğu halkı bir daha gün yüzü göremedi. bu tesadüf sanıyorum ülkemiz için de gerçek olacak. zaten bir iç savaş mevcuttu, bu saldırı da bu savaşın nasıl sıçrayabileceğinin, hiçbir yerde güvende olmadığımızın göstergesi. alakasız sandığımız yerlerde başımıza ne tür bir iş geleceği belirsiz ve uzun süredir düzelen hiçbir şey yok.

sonumuz hayrolsun.

bağımsız medyayı takip edin. örneğin;

ünsal ünlü: @unsalunlu adresiyle twitter ve periscope'ta. her sabah periscope'tan canlı yayını var. ayrıca youtube kanalından ve internet sitesinden yayınların görüntüsünü ve seslerini paylaşıyor.

medyascope: @medyascopetv twitter adresinde. yayınlar periscope'tan yayınlanıyor. burada her türden program ve her görüşten insan var.