• son dakika olarak duyurulan haber:

http://www.hurriyet.com.tr/…-yaralilar-var-40742429

ilk bilgi olarak 20'den fazla kişinin yaralandığı ve saldırganın yakalanamadığı söyleniyor.
  • ajanslara düşmekte. yaralı sayısı veriliyor sadece saldırganın etrafa rastgele ateş açtığı ölü sayısı hakkında bir bilgi paylaşılmamakta.

ne istiyorsunuz küçücük bebelerden allah kahretsin ideolojilerinizin, allah kahretsin çocuk ölümlerine sevinenlerin.

haber**

`edit:`devletlerin silahlanmasını sınırlandıran uluslararası antlaşmaların önemini idrak edemeyen bazı düşüncesiz arkadaşların, sivillerin silahlanmasını gerektiğini bu şekilde insan ölümlerin azaltılacağı ve kendisini korumaya alacağını düşünen yazarlarında olduğunu görmek üzüntü verici.
  • bu abd'deki saldırganlar neden hep etrafa rastgele ateş açar anlamış değilim. toplumlara göre psikopat mı yetişiyor anlamadım amk..
  • (bkz: st valentines day massacre)

alphonse capone’u taklit eden bir piçin icraatı.
  • oh olsun diyecekler baştan bi siktirsin gitsin.

umarım orada bulunanlar sağ salim kurtulurlar.
  • saldirgan okulun ogrencisiymis, hala yakalanamamis.
  • ey (bkz: abd) ortadoğu da o kadar köpek besliyorsun.

her okula o köpeklerinden, yani (bkz: pkk), (bkz: pyd), (bkz: ypg) lilerden 3-5 tane koysan sorun kalmaz.

bunu bir düşün istersen (bkz: trump).
  • üzüntü verici, acı bir olaydır. umarım daha sıkı bireysel silahlanma yasaları konusunda bir vesile olur temennisiyle bardağı 1-2 damla da olsa dolu görmeye çabalayalım.

bir de, belki yeri ve zamanı değil ama görmüşken söyleyim dedim, böyle "florida eyaleti" deyince "michael jackson şarkıcısı" gibi olmuyor mu? florida'da desek yeterli değil mi?
  • herkes silahlanırsa ölü sayısının düşüceğini düşününen insanlarla aynı havayı soluyup aynı internet sitesini kullandığımı bana gösterdiği için müteşekkür olduğum haber.
    keşke ölseniz.
  • birkac saat icinde hukumetten resmi aciklama gelecektir:

(bkz: bıçak kemiğe dayandı)

(bkz: tanıdık geldi mi?)
hesabın var mı? giriş yap