• 14 şubatı önemsemeyen kadın değil; 14 şubatı “artık” önemsemeyen kadın kim diye sorarsanız işte o ben oluyorum..

geçti o günler...
  • yine tek önemseyen veya önemsemeyenler kadınlarmıs gibi açılan bir başlık daha.

abi niye bu kadar sinir stres yapıyorsunuz, niye sürekli bir etiketleme içindesiniz anlamıyorum hiç anlamayacağım cidden. hayatını niye rahat rahat yaşayamıyor insanlar çok üzülüyorum. birçok hemcinsim kadın yukarıda yazmış demiş ki şimdi önemseyince mi suç, önemsemeyince mi? delirttiniz ulan vallahi yeter mnakoycam yani. isteyen önemser kutlar hediye bekler, isteyen sikine götüne takmaz yani nedir bu sidik yarıştırma sevdası, nereden geliyor bu kadar stres?

önemseyenler yazmış, bunun derdi niye önemsemeyen insanlara düşmüş? sevgilisi düşünsün, size ne? kız arkadaşınız, eşiniz bu tarz şeylere önem veriyorsa ve hatta hediyesinden gezmesine her halta devasa önem gösterip beklenti içine giriyorsa ve siz bu tarz şeylerden nefret ediyorsanız ayrılın/boşanın abi. niye hatunun arkasından bir araba laf ediyoruz anlamıyorum, sen seçmedin mi bu kadınla birlikte olmayı? tanımadın mı peki? bu tarz günlerde, özel gün ve haftalara çok önem verdiğini yeni mi öğrendin? hadi yeni öğrendin, hatta ve hatta yıllardan beri biliyorsun ve rahatsızlık duyuyorsun bu durumdan diyelim; e ayrıl kurtul kafana silah dayayan mı var? ayrıl amk niye zorluyorsun niye arkasından küfür ediyorsun? ha, bunun için ayrılınır mı idare ediyoruz işte diyorsan da siktir git burda ağlama yani, hediye istedi de anamı sikti de vay efendim 500 liralık hediye aldım da bilmem ne diye. git bir köşede, kendi ağlama duvarında idare et madem o hediyeyi aldın hakkını ver. ulan delirdim gece gece *

bu tarz önemli günleri önemsemeyenler; siz de nasada astronot değilsiniz ne bu havalar, cool insan moduna geçmeler falan nedir abi derdiniz ya valla? tamam önem verme, kutlama, karına kocana hediye alma, sevgilini arama... zaten siz "bizi hir gin sivgililir gini, zitin biz hir gin birbirimizi hidiyi iliyiriz" diye konuşmuyor musunuz? tamam git sen o zaman 17 şubatta al hediyeni, o gün kutla. 4 ağustosta verirsin hediyeli öpücüğünü niye burda hava atıyoruz niye?

insanlar zaten birbirini sevdiğini çok zor belli ediyorlar ülkemizde. bu da bir bahane işte, 14 subat niyetine insanlar bir şeyler kutlayacak, güzel yemekler yiyecekler, eglenecekler. ister evde bir tas tarhana çorbasıyla kutlansın, ister deniz kenarında şık bir yemekle ne fark eder ki? ülkemizde zaten bir şeyleri yapmak, bir şeylerden zevk almak aşırı derecede lüks. hobimiz yok, uğraşımız yok, kendimize ayıracak bireysel vaktimiz yok ulan yok mutlu olmaya vaktimiz yok canına yandığımın ülkesinde... bırakın yav, salın insanları. kutlamak mı istiyorlar, kutlasınlar bırakınız sevsinler birbirlerini. bu duruma karşılar mı, eyvallah abi, sen sevdiğini hep belli et, her zaman op kokla, aklına geldikçe al ver hediyeni ona da tamam. yeter ki birbirinizi kesmeyin, yalnızca tercih meselesi olacak konular için gereksiz eleştirmeyin.

çok sinirlendim gidiyorum.

ps. inadına kutlayacağımspor.
  • beni bulsun, aynı kafadayız.
  • madamdır .
  • evli olan kadindir.
  • diğer günlerde de değer gören özel bir güne ihtiyaç duymayan kadındır.
  • ben önemsiyorum lan. hayatında hiç 14 şubat kutlamamış ve hep çok saçma bulmuş biri olarak bu sene önemsiyorum. çünkü canım öyle istiyo. peh.
  • 14 şubat olduğunu sözlüğe girince öğrendim. önemsemiyorum, sevgilim olsa da önemsemezdim. hiçbi esprim de yok? önemsesem de bi şey değişmezdi. neyse biraz asabiyim, başlıktan bağımsız.
  • esimle 1 yildir evliyiz ve ondan oncesinde 4 yil beraberdik. hic bir zaman sevgililer gununu kutlamadik. hic de ozenmedim. yani bulunmasi oyle imkansiz degil yazdiginiz gibi. eminim daha bir suru kadin da vardir boyle dusunen
  • önemsediğim tek özel gün doğum günleri. onun dışında hiçbir günün önemi yok
hesabın var mı? giriş yap