790 entry daha
  • videoları süper, başta müzik, her şeyleri çok güzel, genel kanım bu, bende öyle bir kredileri var ki, fikrim henüz değişmedi ancak son dönem videolarında bir boşluk var.

dedim dedim inanmadınız videosu gayet güzel ancak röportaj yaptığınız kişinin beyanlarını onunla dalga geçecek şekilde kurgulamak bana doğru gelmedi, ne olursa olsun. ancak bana söylendiğine göre hasan mezarcı durumdan gayet memnunmuş, ben yine de yapmazdım, yapılması yine de yanlış bence.

onun dışında, 140journos'un esenler otogarı videosu, 140journos komünist başkan videosuve 140journos'un kesinlikle bir şeyler oldu videosu'nda genel bir sorun var. eskiden müthiş kurgu ve müthiş müzik eşliğinde başka yerde duymadığımız, okumadığımız bilgiler edinirdik. müzik ve kurgu hala güzel ancak içerik azalmış, esenler otogarı yine kötünün iyisi ancak özellikle komünist başkan videosu gerçekten içerikten yoksun. müthiş şeyler olabilecekken neden bu kadarıyla yetinmişler gerçekten anlamadım.

bu serinin son videosu da ekrem imamoğlu videosu oldu. bu kadar dolu bir konuda, resmen her açıdan tarih yazılan bir dönemde 140 journos'un alışılageldik kalitesiyle kıyaslayınca boş denilebilecek bir çalışma olmuş. heyecanla bekliyordum, üzüldüm.

140 journos çıtayı çok yükseltti, şimdi ufak bir tökezleme yaşadılar ve herkesin gözüne batmış gördüğüm kadarıyla. benim kendilerine güvenim tam, heyecanları yüksek, gençlikleri var, toparlarlar.

ek: bu arada sadece son dönem beğenmediğim videolarını ismen yazdım, beğendiklerim yazmakla bitmez, hepsi çok güzel, yazmadıklarımın hepsi süper diyeyim özetle. harikasın 140journos!
1122 entry daha
hesabın var mı? giriş yap