• yeniden futbola kavuşmayı beklediğimiz maç.........
    milli takım arası galatasaray'ıma çok yaramasa da,
    dönüşümüz iyi olacak umarım........
    sneijder'in sakatlığı ciddiyse josue,
    eren derdigol'ün sakatlığı ciddiyse poloski
    hakan balta'nın sakatlığı ciddiyse serdar aziz
    kadroda yer bulacak ve bu rotasyonla galibiyet arayacağız........

vuracağınız gol olsun aslanlar........
  • bu sezonki performansımızla kendi evimizde kazanacağımızı düşündüğüm maç...
    keşke ankara'da olup stadyumda izleyebilseydim.
  • (bkz: kutlu gün)
  • son üç sezondur ankara'daki maçlarda stancu'nun boşu yok. bu üç maç da 1-1 berabere bitti. sıkıldık artık, dejavu gibi aynı şeyler. semih hata yapıyor, stancu atıyor.

şimdi hakan balta da sakatlandı deniyor. serdar aziz zaten sakat, semih? sakın ha sakın!

edit: hakan balta oynayabilecekmiş.
  • passolig saçmalığı yüzünden gs tarafında değil de gb tarafında izleyeceğim maç. deplasman bileti alabilmek için mutlaka o takıma ait passoliginiz olması gerekiyormuş. ama ev sahibi bileti almak için herhangi bir kart olması yeterli. böyle bir saçmalık var.

tanım: leş gibi beraberlik kokan maç. bana göre şampiyonluk yolunda en kritik maçlardan biri. takıma olumlu havası için bu maçtaki galibiyet son derece önemli. bruma, podolski gibi bireysel yeteneklerin ön plana çıkması işimizi görür.
  • galatasarayın sneijder ve siktirson haricinde sakatı kalmamış. galatasaray bu maçı kayıpsız geçerse başakşehir maçına kadar rahatlar bence ki o arada eski sakatlar maç kondisyonuna da kavuşur. sonra ver elini kadıköy deplasmanı.
  • bugün galatasaray kulüp dokturu tarafından yapılan açıklamalara göre sneijder ve sigthorsson hariç tüm oyuncular oynayabilecek durumdaymış. maç eksikleri göz önüne alındığında serdar aziz ve de jong da ilk 11 başlamayacaktır. podolski son maçta sonradan oyuna girip çok başarılı oldu ama uzun süren bir sakatlık sonrası çok az oynadı o da. eğer podolski bu duruma rağmen ilk 11 oynayabilecek durumdaysa ben 4-4-2 oynayacağımızı düşünüyorum. orta sahanın merkezinde tolga-selçuk sağda josue solda bruma oynar, ileri ikilide de eren ve podolski olur. bu kadro ile önde baskılı oynarsak gençlerbirliği deplasmanı lanetini bu sezon kırabiliriz bence.
  • sanılan aksine ilk yarı zamanlı fişi çekip 3-0 alacağımız düşünüyorum
  • iki takımda formda olduğundan seyir zevki yüksek olacak maç. berabere biteceğini tahmin ediyorum. gençler maraton kombinem var ama maça gidemeyeceğim. ilgilenen arkadaşlar mesaj atabilir.
  • gitmeyi düşündüğüm ama bilet fiyatlarını duyunca "yuh amk" deyip vazgeçtiğim maç.zevkli geçecek bence
hesabın var mı? giriş yap