• ya bir cumhurbaşkanı neden dandik bir tv dizisini korumaya geçer, hadi geçti neden bir komedyenle atışır? bir tek bana mı bu kadar saçma geliyor rte'nin her şeye yorum yapması, herkesle kapışması?

ben türkiye'nin muhtarıyım dediğinde gülmüştük de, bu kadarını boş boş kahvede oturan muhtarlar bile yapmaz.
  • "ama onlar!" diye toptan payımızı aldık. her ne kadar "beyefendi izleyememiş, fırsat bulursa izleyecekmiş" diye bayülgen'e indirgese de.

adamın eline 3,30'luk doları kaynatma fırsatı geçmiş, kaçırır mı hiç!
  • okan bayülgenin yaptığını doğrulayan ayardır. rte rahatsız olduysa okan doğru yolda demektir.
  • sayın cumhurbaşkanımız, son zamanlardaki performanslarıyla ile göğsümü kabarttı dersem
    yalan olmaz herhalde.

reis-i cumhur, güncel olarak gerek siyasi kanattan, gerek sanat camiasından bir çok kişi kurum ve kuruluşa
    "yahu senin her yerin yaptırım olsa ne yazar?", "ey obama", "onlar izlese ne olur izlemese ne olur"
    gibi haklı çıkışlarıyla haddini bildirmiş, bizleri mahçup etmemiştir.

reisimizin anlattığı aslanlı hikayeyi de çok beğendim.
    en kısa zamanda yakın dostlarımla birlikte afrika 'ya aslan yavrusu sevmeye gideceğimi bildirmek isterim.

dolar 3.29
    hayırlı gecelerimiz olsun.
  • izlerken "bak hele bak bak engin altan'a bak" demeden kendimi alamadığım olay.
    anlaşılan kariyerinin devamında yeni türkiye'nin tarık akan'ı olacak...ama tersten.
  • muhtemelen okan bayülgen'in geri vites yapmasına neden olacaktır. bu hikayeyi gördük.
  • adam gezi sırasında buna yanaşmak için bütün kitlesine sırtını döndü, geldi şimdi bundan da tokat yedi. yazık la kimin talk showcusuysa.
  • yakında okan'ın "ben kelebek ödüllerini merak ettim onun için gittim" demesiyle sonuçlanacaktır..
  • olayda öyle iki kişi ve öyle bir dizi var ki, eminim ki çoğu ergen şu an "lan dur başlık biraz yürüsün, kimin tarafında olacağıma kendi başıma karar veremedim. beğenilme derecesine göre bakıp o türde bir şeyler yazarım" diye düşünüyordur. okan'ı tutsan olmaz çünkü zamanında dibe gömdün. okan'ı yersen olmaz çünkü bu sefer rte'yi desteklemiş olacaksın. yine en kolayı diziye dalmak olsa gerek, aklınızda bulunsun.
hesabın var mı? giriş yap