181 entry daha
  • ben hep yedim hiç garipsemedim lan. alışmışız düdüklenmeye demek ki. ne güzel insanlar sorguluyor. harbiden bana neden normal geldi acaba?
  • 'sahanda menemen' ibaresini yanlış yazan madonun sebep olduğu rezillik. 'ahan da menemen' yazmak istemişler halbuki.
  • bahsi geçen olayı yaşayan yazar arkadaşımız affetsin, çok güldüm. gerçekten de bu boyutta olması güldürücü. evinize misafir gelse önüne utanıp koyamayacağınız miktarı size fahiş fiyata satıyorlar.

bazı durumları anlıyorum, ekonomik kriz var. her şey pahalı. lâkin görülüyor ki bu sıkıntılar kılıf olarak kullanılıyor. bunun başka bir açıklaması yok. müşterinin buna para vermesini beklemek utanmazlıktır artık. bırak parasını ikram etmezsin.

hepsini bir kenara bırakın. dışarıda istediğiniz yemeği uygun fiyata doyana kadar yiyebiliyor musunuz? ben daha yeteri kadar porsiyon görmedim. hep bi tadımlık. özellikle kırmızı et yemekleri. canınız et çekiyor. çok pahalı. yine de ödeyeceksiniz. bi servis var resmen az. bildiğin tadımlık. ne karnın ne de gözün doyuyor. eminim ki bunu çok yerde yaşamışsınızdır.

asıl sıkıntı bizde tepki yok.
  • yav bu mado nasıl bir zincirse sürekli yeni bir rezalete imza atıyor ama her zaman da gidip oturup çayımızı kahvemizi içiyoruz. mado'yu sevdiğimize hatta onu hatalarıyla sevdiğimize inanmaya başladım.
  • rezalet mezalet degildir.

menemenli demek ne demektir?
    "sucuklu yumurta" dendiginde sucuk yumurtadan azdir, "peynirli borek" dendiginde de peynir hamurdan azdir.

ayrica mado'nun sitesinde: mini sahanda menemen yaziyor.

edit: basligi acan yazar tarafindan ozel mesaj yoluyla "mado adina yazan troll" olmakla suclandim. ama <eger yanilmiyorsam> mado'ya hayatimda hic gitmedim.
    menudeki borek icin "ben 1 tepsi sanmistim ama 2-3 parca getirmisler!!" demek ne kadar aptalcaysa bu menemen olayi da ayni derecede aptalcadir. nokta.
  • arkadaş türk kahvesini kupada içmek istemiş galiba .
  • tam bir rezalet örneği. maalesef ülkemizde bu tarz işletmeciler çok fazla.
  • "yıl olmuş 2019, halen mado'ya giden var aq" dedirten başlık.
  • ekmek banamazsın, dilim sığmaz o çanağa, hahahaha.
  • ekmeğin kıtır tarafıyla bir çırpıda sıyıracağım menemen. benim dişimin kavuğuna yetmez o
9 entry daha
hesabın var mı? giriş yap