• (bkz: yırttı yani)
  • mhp'li arkadaşların nasıl tepki vereceğini merak ettiğim uygulamadır...
    hayır ben milliyetçi bir insan olsam sırf bu sebepten akp'den ölesiye tiksinirdim.

genel başkanlarına bakınca; muhalefette olmasına rağmen iktidar partisi akp'ye arada bir göz kırpan, gerektiği zaman omuz omuza çalışan ama buna karşılık diğer muhalefet partilerine zehir zemberek laflar söylemekten geri durmayan bir tip görüyoruz ya...

bu ikilemi nasıl kaldırıyor bünyeleri merak ediyorum doğrusu...
  • bildiğim kadarıyla , terör nedeniyle şehit olanlara verilen akların aynısı verilmiştir .
    yani bir ayrım yoktur . 15 temmuzda ,polis v.s olanlar hariç sivil halktan olanlar kusura bakmasın, kimse benim gözümde şehit değildir .o zaman bombalama v.s sonucu ölenleri de şehit yapılsın .
  • yokuş aşağı giden freni patlamış kamyon vardır ya işte ülke bugün aynen ohal de ...

kimsenin ses çıkarmaya cesareti de yok...zaten ses çıkaran töröröst olduğu için tenezzül eden de olmuyor....cahille tartışılmaz...

(bkz: 15 temmuz şehitlerinin daha bir şehit olması)

halbuse 2 erkek çocuk olan bir ailede 2 şehit olması gibi hadiselerde var....bari kardeşini göndermeyin oraya.....

ayıbın ne olduğunu bilmeyen insanların son icraatıdır....
    ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz..diye boşuna dememişler...
    (bkz: ülkedeki bütün özgürlük ve uygulamaların akp'ye kadar olmasıdır)

akıl tutulmasıdır.....
  • "15 temmuz'da ölenlerin ailelerine askerlik muafiyeti" olarak açılmak istenen başlık.

bugün yürürlüğe giren 678 sayılı khk ile, 15 temmuz'da ölenlerin çocuk ve kardeşleri, askerlik hizmetinden muaf tutuldu.

akp'yi korurken ölenler, ailelerine iltimas miras bıraktılar özetle.
  • şehitlik mertebesini de ayrıştırdık çok şükür dedirten hadise.

bugüne kadar vatanı uğruna şehit olan herkesin mekanı cennet olsun.

(bkz: oyuncaklar otostopta)
  • dağda, bayırda çatışarak şehit olanların çocuk ve kardeşleri askere gururla giderken, askerden muaf tutulacak bu insanlar hangi yüzle gitmeyecek acaba?

ikiyüzlü insanları ortaya çıkaracak durum.
  • bedelli yakindir.
  • 15 temmuz gecesi akp'yi değil de vatanını, milletini savunmaya çıkanların yakınları bu iltiması kabul etmeyecektir.
  • sehitlik nedir, nasil sehit olunur?bizim ulkemizde kistas yok ki, parti icin olen herkes sehit olabiliyor.ama emir kulu erler vatan haini oluyor, sehit sayilmiyorlar.hamdolsun vip sehitlik kavramida bu donemde lugatimiza eklendi.
hesabın var mı? giriş yap