• her hafta diyeceğine her gün demiş. abartmaya gerek yok.

''ben bugüne kadar evlatlarıma helal lokma yedirmedim'' diyen de oldu o sahnelerde.
  • her cuma kılsa yeterdi ama helal olsun. allah kabul etsin.
  • (bkz: #78195684)

"gördün mü de yalancı diyorsun?!" denilesi tepkilere sebep olan cümle. millet artık namaz kılarken yeqzek'e fotoğraf atacaksınız.

(bkz: sana ispat etmek zorunda mı)

ek: "15 yaşından beri namaz kılan adam camiideki tek kare fotoğrafında patlıcan gibi mosmor olmaz."

(bkz: yeqzek'in namaz kılan insanları analiz etmesi)

ek-2: al bir başka terbiyesiz daha: (bkz: #78195843) size mi soracak lan insanlar namaz kılmayı? siz (hâşâ) allah mısınız lan?!
  • "onu bu açıklamayı yapmak zorunda bırakanlar utansın" diyeceğim sözlerdir.

ülke sevgisi
    dürüstlük
    çalışkanlık
    vizyon

gibi değerleri bir tarafa bırakıp, adamın camide çekilmiş fotoğrafının peşine düşen ya da cumaya gittiği için oy verecek olan kişilerin yer aldığı bir ülkede yaşamak, bir şeyler yapmaya çalışmak hakkaten çok zor.
  • aday olduğu günden beri hemen hemen her gün iki farklı yerde ,yorulmak bilmeden konuşmalar yapan muharrem ince’nin bir gafıdır. nitekim gaf üzerinden siyaset yapılmaz. yapılırsa kaybedersiniz.
    mehmet bahçeli’yi gafları yüzünden mi sevmiyoruz sanıyor insanlar?
    öte yandan gaf ile art niyet arasındaki ince çizgiyi de birbirine karıştırmamak gerekir. (bkz: kız mıdır kadın mıdır bilemem)
  • sadi bir gece babası ile sabaha kadar kuran okuyup ibadet ettikten sonra sabah namazına doğru camdan dışarı bakıp babasına

-şu insanlara bak hepsi uyuyor. namaza kalkan kimse yok diye sitemde bulunur.

babası ona dönüp şöyle der

- bana başkalarının dedikodusunu yapacağına uyusaydın senin için daha hayırlı olurdu.

zira müslümanlar başkasının değil kendi ibadetini sorgulayan insanlardır.
  • açığını bulamayınca dil sürçmesine takılanları eğlendirecek açıklama.

1937 yılından beri din ve devlet işlerini birbirine karıştırmamayı ülkece öğrenemedik.* yazık.
  • ahaha bu nasıl bir seçim amk o zaman temel dede hepinizi sikertir lan.
  • valla hocam namaz kılıp kılmaması zerre şeyimde değil (anladın sen onu).
    sonuçta alnı secdeye değenleri de gördük.
hesabın var mı? giriş yap