şükela:  tümü | bugün
  • 15.08.2019 tarihinde sipariş verdiğim, kargoda sorun yaşamamak için teslimatını hepsiexpress ile istediğim tefal tencere setinin teslimatı sonrasında, yaşadığım dumur.

teslimat sırasında sorun çıkarsa biz geliriz diyen arkadaşa da güvenerek, ürünleri teslim aldım

kutuda hasar yokken,
    "1" ve "2" ve "3"den görülebileceği gibi ürünler yamuk yumuk bir halde tarafıma geldi. devamında müşteri hizmetlerini aradım.

müşteri hizmetleri bol laf ve hiç aksiyon olmadan(kayıt dahi almadı, sistemde sorun varmış?) devam eden konuşma sonrası sinir olmuş bir vaziyette internetten girip iade açtım.

bakalım ne ile karşılaşacağız.

bu durum da bana, kurumlara ne kadar güven duysam bile , özellikle internet alışverişlerinde daha dikkatli olmam gerektiğine dair ders olsun.
  • daha iadeyi yeni açmışsın be kardeşim, yüzsüzlük yapsınlar işi yokuşa sürsünler bi 20 30 gün sürün öyle başlık aç rezalet diye. sana rezalet puanım 3/10 onu da çabana veriyorum, iyi forumlar.

i am not noob uyardı aynı ürün onda da varmış yamukluk tutmaçların takılması içinmiş ahahaha ne günlere kaldık.
  • orta halli hatta ufak bir rezalettir ama kişi bazında düşününce sinir bozucudur. kitleleri etkileme gücüne sahip değildir. puanım 6/10.
  • şu rezalet adı altında açılan başlıkların hepsi aynı vasatlıkta.

ya en ufak sorunda çığırtkanlık yapmayı bırakın bu hayat böyle yaşanmaz la.
    adamlar ürün sorunluysa değiştirir. değiştirmedikleri zaman gel aç başlığını.
  • hepsiburada.com benim için hala en iyi ve en güvenilir alışveriş sitesidir. henüz rezalet olmayan başlık. 0/10
  • rezalet nerede anlamadığım olay.

iade açarsın, adamlar geri almaz, yokuşa sürer tamam, rezalet dersin de, daha cevap bile gelmeden başlık açmak olmamış.
  • ürünün modeli öyle aynısı geçen kayınıma da oldu. satıcı modeli ve tasarımı öyle dedi.
  • özet geçiyorum: ürünler hafif hasarlı gelmiş. bu kadar.

günümüzde hemen her gün herkesin başına gelebilen bir olay.
    iade almazlar, paranı 198 günde iade etmezler vs. gel sözlüğe yaz.
    niye çaldın ömrümüzden 5 dakika kardeşim.
    0-0-0-0-0
    5 adet 0 ile uğurluyoruz.........
    sözlüğe yazılmış en berbat rezaletlerde ilk 3’tesin.
  • daha iadeyi yeni açmışsın, geri almazlarsa haber ver öyle konuşalım. 0/10. herkesin başına gelebilecek durum.
  • bence rezalet başlığı açmakta geç kalmış arkadaş.

ürünü henüz almadan ayın 14'ünde filan açsaydı belki o zaman rezalet diyebilirdik.