şükela:  tümü | bugün
  • bir gun ara verdi, tatile girmis dizinin bolumleri gibi gozum yollarda kaldi. bunyede bagimlilik yapti mitingleri.
  • yazık lan. oturmuş gecenin bu saatinde muharrem ince mitinglerini araştırmış, tek tek girmiş. neden? çünkü o bir aktroll. engellendiği binlerce kişi açılan başlıkları görmesin ve bir başkası açmasın diye oturmuş muharrem ince'nin miting takvimini inceliyor.

https://i.hizliresim.com/q2ljqv.png

olum hepiniz mi şark kurnazı olursunuz lan? hayatınız hep işin piçlikleriyle uğraşmak. nasıl kolay yoldan para kazanırım? nasıl dindar görünüp arkaplanda iş çeviririm? kul hakkı derim, en büyük günah derim ama her türlü düzenbazlıkla insanların hakkını yerim.

oğlum çok tiksinç lan bu. yani partiyi onu bunu siktir et. senin gibi bir insanla atıyorum bir markette karşılaşıyorum. önümdesin mesela. kim olduğunu bilmiyorum. ama o sensin. ne kadar boktan, ne kadar mide bulandırıcı. anlatabiliyor muyum?

kalan 3 gramlık hümanizmi de sizlerin 3 liralık ruhlarıyla sildik attık. elinize sağlık.

(bkz: nick bulmam lazım)
  • aktroller sayesinde mitingleri daha iyi takip ediyoruz. daha fazla kenetleniyoruz.
    parsellenen başlıkları bulma yöntemi
    arama çubuğu-mükemmel ara-son bir hafta-muharrem ince sözünü arat.
    benzer başlık aç.
    mission accomplished.
    hahahaahahahahahaha
    ayrıca bir diğer önerim `aynı anlama gelen başlıklar birleştirilsin kampanyası`