• bu kadar zeki ve gerizekalı insanın bir araya geldiği toplum zor bulunur. tam bir mozaik amk.
  • geçen hafta birisi:
    “önümüzdeki 500 yıl boyunca kesinlikle yaşanmayacak bir olay söyle” dese,
    “öğrenci yurdunda karantinaya alınmış yaşlı umrecilerin yurttan kaçmak için polisle çatışması” diye yanıtlardım.

kaynak: twitter @erdemaksakal
  • tck. madde 195. (1) bulaşıcı hastalıklardan birine yakalanmış veya bu hastalıklardan ölmüş kimsenin bulunduğu yerin karantina altına alınmasına dair yetkili makamlarca alınan tedbirlere uymayan kişi, iki aydan bir yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.
  • geleceğimiz bunların verdikleri oy ile şekilleniyor ya ben ona yanıyorum amk..
  • virüsle değil cehaletle savaşıyoruz dedirten durum.
  • ulul emre itaat etmeyen vatan hainlerini gösteren görüntülerdir. hani devlete itaat farzdı hainler. hani şeriatın kestiği parmak acımazdı. gezi'de dövülen gençlere bakıp "bunlar devlet düşmanı" diyenlerin bugün devletin aldığı karara başkaldırması da ayrıca manidar. umre'den geldiniz ya hani size anladığınız dilden konuşayım; men dakka dukka. eden bulur.
  • burdan görülebilecek olan karantinadaki umreci vatandaşların kaçma girişimi.

edit. daha iyi açısı varmış
  • bencil böcekler.

edit: bu kişilerin kimlikleri acilen tespit edilip virüs tehlikesi atlatıldıktan sonra toplumun sağlığını tehlikeye atmaktan dolayı yargılanmaları gerekiyor.
  • ulan duracaginiz 14 gün , oturun odanızda durun işte hiç çoluğu çocugu torunlarınızı da mı düşünmüyorsunuz, ne mal herifler bunlar ya. 14 gün ya altı üstü, karantinada falan da değilsiniz tedbir amaçlı ordasiniz, ne bu tantana?
hesabın var mı? giriş yap