• gareth bale'in topu barcelona yarı sahasına atıp bartra'ya "git bak bakalım ben orada mıyım" dediği, bartra gittiğinde hakikaten de orda olduğu maçtır.
  • bale nin bana king of the road oynadığım yılları hatırlattığı karşılaşma
    vay be tır girmeyince ben de öyle genişten alır dönerdim
  • gareht bale'in hayvanca gol attığı karşılaşma. adam marmaray'ı barcelona'nın sağ kanadına döşedi amk.
  • bale'in maç devam ederken çocukları okuldan alıp, geri dönüp fütursuzca golünü attığı maç olmuştur.
  • gerıd beyl sağından atıp solundan geçmeyi, sağından atıp stadın dışından dolanarak çalım atmak şeklinde barselona takımına aplike etti.
  • bale sahanın dışında deparı attı, topu yakaladı, pinto'nun bacağının arasından topu kaleye bıraktı. diğer köşe direğine doğru bir depar daha attı, golü kutladı. onu kovalayan barça'lı oyuncunun dalağı düştü.
  • gareth bale'in 85. dakikada madrid-barcelona tüp geçit ihalesini almaya çıktığı , geri dönüp pinto'ya boruyu döşediği karşılaşma.
  • az önce premier lig'in seneye tv8'de olacağı söylenen maç.
  • real madrid oyuncularının tamamının ismini isco, barcelona oyuncularının ise alba zanneden bir spiker tarafından anlatılan maç.
  • balenin golü öncesi, messinin ortaladığı top isco'ya geldiğinde türkiyedeki tüm oyuncular yaradana kuvvet topu ileri vururdu ama adam futbolcu ve beyni olduğu için coentrao'ya pas attı oda mükkemmel dönüşle bale beygirine verdi sonuçta süper bir gol. futbol böyle bir şey işte. bakalım barcelona'nın başkanı hakkımız yedirmeyiz, böyle hakemlerle lig yürümez, gerekeni yaparız minvalinde sikik sikik açıklama yapacak mı?
hesabın var mı? giriş yap