• "otelin beni almayacağını söylemem üzerine"

edit:

pedofili bir suçtur lakin yazarın diğer entry'lerine baktığımız zaman büyük çelişki görüyorum. böyle bir ortam oluşması için elinden geleni yapıp "aa beni zikmek istediler" mağduriyetiyle duyar kasmaya çalışmış. zaten sözlüğün son zamanlardaki en büyük problemi de bu değil mi? nereden, nasıl mağdur ortamı yaratabilirim.

bu arada, iki gün önce ekşi sözlük dertleşecek insan veritabanı başlığında bir entry'm için kadın yazarımız "ufaklığın fotoğrafını gönder" yazmış dm'den. bu durumu hiç dert etmedim. fazla mı rahatım, insanlar mı duyarlı, takdir sizin.

edit 2: "o, yeri geldiğinde bir fahişenin ahlak kurallarını bir dans ustasının kibarlığıyla birleştirebilirdi."
  • yaşanan olaydan bağımsız, 18 yaşın altındaki insanların, sözlükte ne işinin olduğunu merak ettim.

sözlükte birisiyle mesajlaşırken default olarak 18 yaşın üzerinde olduğunu düşünüyorum zira altındaysan kayıt dahi olamıyorsun.

edit: arkadaşlar götümle okumadım, demek istediğim şey şu. ekşide, karşımdaki insan istersem ben uzaylıyım ve aslında daha doğmadım, sana gelecekten yazıyorum desin (o ne demekse), o kişiye karşı söylediğim sözler o kişinin kendisini bağlar, olmak istediği karakteri değil. işin içinden de, "ben bu arkadaşı tanıyorum, 16 yaşında falan olmadığını da biliyorum, o yüzden öyle konuştum" diyerek sıyrılınabilir. ek olarak burada kimsenin de sivil polisçilik oynamaması gerekir. yani ben burdan birine "abi ben torbacıyım, mal lazım mı?" diye mesaj atsam, o kişinin de komiğine gidip, "gönder abi iki kilo" diye geri dönse ne olacak? hemen gelip, sözlükte uyuşturucu ticareti diye başlık mı açıcam? iki dakika manyaklaşmasak nasıl olur?
  • olayın gerçek olduğunu varsayarsak, ki gerçek olmama ihtimali de aşırı yüksek, tacizci dediğiniz adam ile alakalı 2 seçenek var.

1-adam hızlıca yazdığın entrylere baktı, 16 yaşında olmadığını, onunla dalga geçtiğini anladı, kendisi de seninle dalga geçti, seni kışkırttı, kanunen suç olmayan bir şey yaptığının farkındaydı. (sonuçta karşısındakinin reşit olduğunun bilincinde) nitekim karşı taraf fotoğraf gönderince, sıkıldı bıraktı.

2-adam hakikaten sübyancı bir orospu çocuğu. aklı o kadar az çalışıyor ki, mesajlaştığı kişinin 3-4 tane yazısını bile okumadan, yazışmaya devam ediyor. ama bu kadar abaza ve aptal olan bir adam, duvarda delik görse sikmek ister. sen ona nefes alan bir kız fotoğrafı gönderdiysen, “beğenmeme” ihtimali yok. o noktada neden mesajlaşmayı kessin? bu çok saçma.

o yüzden, olay mantıken, birinci seçenekteki gibi olmuştur. ikinci seçenek çok saçma.

adam hem aşırı sapık, hem fotoğraf gelmesine rağmen beğenmeyecek kadar seçici.

aşırı tezat.
  • içinde 16 yaşında mağdur bir çocuk bulundurmayan ama bu olayı bile kullanacak kadar düşük bir haysiyetsiz bulunduran başlık.

bu tanım yeterli. çok yazmayacağım. ilgili "second" kullanıcısı yorumunu yazmış, ssleri paylaşmış. çok umursamadığı belli. zaten ilgili kişinin entrylerine bakılırsa 16 yaşında olamayacağı çok basit şekilde gözükür ama burada ciddi anlamda tiksindiren bir olay var. dikkat çekmek istiyorum.

6 aralık 2018 07.34 tarihli bu entry ile malum kullanıcı bir başlık açıyor. sonra nasıl oluyorsa 16 yaşındaki kıza yürüyen kişi de gelip bu başlığa 6 aralık 2018 11.04 tarihli bu entryi giriyor. tamamen dalga içerikli bir entry. inanılmaz değil mi? sözde yürüyor ama aksi bir entry girmiş.

sonra 6 aralık 2018 18.17 tarihli entry ile bu başlık açılıyor.

ben şunu merak ediyorum, bu bahsi geçen second kullanıcısı eğer malum şahsın açmış olduğu başlığa dalga içerikli entry girmeseydi bu başlık açılacak mıydı?

bence bu olay ve başlık tamamen malum şahsın "sen benim görüşlerime nasıl karşı çıkarsın?" adlı intikamından başka bir şey değil. resmen bu yüzden kinine yenik düşüp bir insanı en aşağılık şeyle suçlamış. ki karşısındaki insanın paylaştığı sslere bakınca kızın 16 yaşında olmadığını gayet iyi biliyor second kullanıcısı.

dediğim gibi burada 16 yaşında mağdur bir genç kız yok ama kendi egosu için bu kadar önemli bir olayı ortaya atarak millete saldıran, necaset saçan iğrenç bir yaratık var. aslında kadınların haklarını savunuyor gibi gözüküp, kadınların haklarına saygısı olmayan cani bir yaratıktan başka bir şey değil kendisi.

bu ve bunun gibi iğrenç varlıklara prim verdiğiniz sürece ezik kompleksi yaşayan rezillerin bu tip iftiralarını daha çok göreceksiniz ve her şeyin gerisinde gerçekten bunları yaşayan insanları bu tip yaratıklar yüzünden göremeyeceğiz bile.

çok yazık.
  • sığır lan bunlar. lan olm kız salladım yaşımı diyor, te allam ya.

bence ortam karışır. ben çay suyu koyam.
  • sorsan aşırı ötesi cool adam, çüküyle düşünmekten kendini alamıyor. bildiğin atletli profil fotoğrafı olan mynet okey amcası kokuyor anlatılanlar.

embesil sözlük ahalisi, mağdur yazarı gerçekten 16 yaşında zannederek şaşırtmadı. hatta 16 yaşında olduğu için suçlu bulanlar falan oldu.

edit: elemanın açıklamalara inanan var mı la? ya da şöyle düşünün; pedofili gibi bıçak sırtı bir konuda siz şakayı sürdürür müydünüz? ama kabul edin; seks düşüncesi, geri kalan birçok düşünceyi, analizi, karakteri falan arkasına gizliyor.
  • hay skim.
    ilk entrynin ilk halini okudum kararsiz kaldim. sonra second yazdi, adam hakli olabilir dedim. sonra ilk entrye editle capsler geldi. dedim kiz kesin hakli. sonra
    second yeni capsler koydu. bu sefer ona hak verdim.
    yediniz bitirdiniz lan bizi.
  • ilk başta taşağa vuran erkek yazar, kadın yazarın hesabı ablasından aldığını öğrenince gerçek sandı ve 16 yaşındaki kızı sikmeye çalıştı. olay budur.

''yaşadığın en üst limit neydi, öpüşmek miydi? ''
    ''adonislerime bolca dokunma şansın olacak''
    ''tırnakların uzun mu? ''
    ''ağzındakini ısırmadığın sürece batırabilirsin''
    ''o zaman yatakta inlemelerini bolca duyacağım demektir''
    ''bekaretin kaygılandırıyor mu seni? ''
    ''olabildiğince hassas ve yavaş davranırım sorun yok''
    ''korkutmasın seni en az acıyla geçicek''

şu mesajları okuyup da adam yaşının büyük olduğunu anlamış diyenler net malsınız olum. adam 16 yaşındaki kızı sikmeye çalıştım mı yazacaktı??

kendi açıklaması ''yedim zannetti ama yemedim''

ee yemedin de ne sikime it gibi fantezilerini anlattın.

''ki sözlük kurallarindan bir tanesidir 18 yas alti kullanici sözlükte yasaktır''

aynen sik kafalı yazar olurken noter geliyor eve zaten doğrulamak için.

tamam kadın yazarın intikam duygusuyla böyle bir rol oynamış ama erkek yazar bildiğin 16 yaşındaki kızı sikmeye çalışmış. okuma yazması olan herkes bunu çıkarır.
  • kendi girilerinde birkaç farklı yerde, mühendis 25-27 yaşları arasında (birkaç yüz özellik daha sıralamış) erkek istediğini belirten yazarın kümenin bir yaş üzerinde kaldı diye insan linç etmesi. halbuki gayet serbest piyasa lan bu.

+25-27 yaş aralığında kel ya da uzun saçlı olmayan, türkiye derecesi yapmış, x boylarında, y zsinde mühendis erkek varsa yeşillendirsin.

-var, ama 28

+ıyy sübyancı sapık.

(bkz: don't feed the troll)
  • bazı mallar da hala gidin şikayet edin diyor. lan kadın 16 değil ki. şikayet etmesi sadece savcılığa kadar gidip yorulmak olucaktır bu kadar. anladığım kadarıyla bu başlığı açan aptalın da asıl amacı karşıdaki kişiyi rezil etmek. öncelikle sözlüğü seks amaçlı kullanan ve 16 yaşında olduğunu belirten birine de yürüyen puşt, ardından bu başlığı açan salak sözlükten uçurulmalı.
hesabın var mı? giriş yap