şükela:  tümü | bugün sorunsallar (8)
 • herkese selam.

  başlığı yeni gördüm fakat görür görmez güldüm.

  konuya gelirsek.

  başlık sahibi,ve hakkimda bu ithamlarda bulunan kisi sözlükte herkes tarafindan bilinen bir feminazi. sözlük kullanici her yazar baska bir yazar ile muhabbet etmeye basladiysa o yazarin entrylerini güzelce bi inceler.

  ben de inceledim. kendisi 2004 yılında bile entry girmiş bir yazar ki kendisiyle muhabbetimiz de kavga ederek basladi ve olan karsilikli laf sokmalarda kendisini ezercesine " kac yaşındasın sen 18 mi ? diye sordum o da buna " 25 " gün kaldı cevabini verdiginde " inandirici gelmedi 2004 yilinda entry girmissin 13 yaşında mi sözlük kullanmaya basladin ? soruma " ablam kullaniyordu ben ondan aldim hesabı " yalani ile beni kandirmaya çalısti. ki kendisi bana bu cevabı verdiginde kendisine verdiğim cevap (bkz: kuzenim yazmış) di.

  yedim zannetti ama yemedim...

  ki sözlük kurallarindan bir tanesidir 18 yas alti kullanici sözlükte yasaktır.

  hem sözlük kurallarina güvenip + hem de yazarin entrylerini inceleyerek kendisinin kesinlikle 30lu yaslarda olduguna kanaat getirip,kendince yapmis oldugu oyunu yemis gibi davranarak muhabbetimi surdurdum.

  ki 1.90 boyunda kasli biri olduğumu duyunca da et görmüş zombie gibi uzerime saldiran,amac zaten seks değil mi ? " diyen,beni yaşadığı sehre davet eden ve istanbuldan kalkip eskisehire bir vajina icin gidebileceğimi düşünen salak kendisi,entrylerinden bir feminazi erkek düşmanı oldugu anlasilan da kendisi.

  simdi dağılabilirsiniz.
 • "otelin beni almayacağını söylemem üzerine"

  edit:

  pedofili bir suçtur lakin yazarın diğer entry'lerine baktığımız zaman büyük çelişki görüyorum. böyle bir ortam oluşması için elinden geleni yapıp "aa beni zikmek istediler" mağduriyetiyle duyar kasmaya çalışmış. zaten sözlüğün son zamanlardaki en büyük problemi de bu değil mi? nereden, nasıl mağdur ortamı yaratabilirim.

  bu arada, iki gün önce ekşi sözlük dertleşecek insan veritabanı başlığında bir entry'm için kadın yazarımız "ufaklığın fotoğrafını gönder" yazmış dm'den. bu durumu hiç dert etmedim. fazla mı rahatım, insanlar mı duyarlı, takdir sizin.

  edit 2: "o, yeri geldiğinde bir fahişenin ahlak kurallarını bir dans ustasının kibarlığıyla birleştirebilirdi."
 • yaşanan olaydan bağımsız, 18 yaşın altındaki insanların, sözlükte ne işinin olduğunu merak ettim.

  sözlükte birisiyle mesajlaşırken default olarak 18 yaşın üzerinde olduğunu düşünüyorum zira altındaysan kayıt dahi olamıyorsun.

  edit: arkadaşlar götümle okumadım, demek istediğim şey şu. ekşide, karşımdaki insan istersem ben uzaylıyım ve aslında daha doğmadım, sana gelecekten yazıyorum desin (o ne demekse), o kişiye karşı söylediğim sözler o kişinin kendisini bağlar, olmak istediği karakteri değil. işin içinden de, "ben bu arkadaşı tanıyorum, 16 yaşında falan olmadığını da biliyorum, o yüzden öyle konuştum" diyerek sıyrılınabilir. ek olarak burada kimsenin de sivil polisçilik oynamaması gerekir. yani ben burdan birine "abi ben torbacıyım, mal lazım mı?" diye mesaj atsam, o kişinin de komiğine gidip, "gönder abi iki kilo" diye geri dönse ne olacak? hemen gelip, sözlükte uyuşturucu ticareti diye başlık mı açıcam? iki dakika manyaklaşmasak nasıl olur?
 • olayın gerçek olduğunu varsayarsak, ki gerçek olmama ihtimali de aşırı yüksek, tacizci dediğiniz adam ile alakalı 2 seçenek var.

  1-adam hızlıca yazdığın entrylere baktı, 16 yaşında olmadığını, onunla dalga geçtiğini anladı, kendisi de seninle dalga geçti, seni kışkırttı, kanunen suç olmayan bir şey yaptığının farkındaydı. (sonuçta karşısındakinin reşit olduğunun bilincinde) nitekim karşı taraf fotoğraf gönderince, sıkıldı bıraktı.

  2-adam hakikaten sübyancı bir orospu çocuğu. aklı o kadar az çalışıyor ki, mesajlaştığı kişinin 3-4 tane yazısını bile okumadan, yazışmaya devam ediyor. ama bu kadar abaza ve aptal olan bir adam, duvarda delik görse sikmek ister. sen ona nefes alan bir kız fotoğrafı gönderdiysen, “beğenmeme” ihtimali yok. o noktada neden mesajlaşmayı kessin? bu çok saçma.

  o yüzden, olay mantıken, birinci seçenekteki gibi olmuştur. ikinci seçenek çok saçma.

  adam hem aşırı sapık, hem fotoğraf gelmesine rağmen beğenmeyecek kadar seçici.

  aşırı tezat.
 • (#84075193)

  tekrar merhaba ilk mesajımi oldukça sakin bir şekilde yazdım fakat su an konuşmaların eksik bir şekilde yayimlanmasindan oldukca rahatsız ve öfkeliyim.

  konuşmalar eksik bir şekilde yayinlandi ve ben tam olarak yüklemek istemiyorum. çünkü bunu yaparsam karşımda ki " dengesiz feminazi " den karakter olarak bir farkim kalmayacak.

  sadece 4 tane görsel ekleyecegim.

  1

  2

  3

  4

  kendisi sabah türk erkeği vs gollum şeklinde bir başlık açmışti.

  yazarin genel olarak profili incelendiğinde dengesiz ve ruh hastasi oldugu acikca görülmüyor mu ?

  - abi gelsene duyar kasiyoruz.

  yok canim sağol ben yeni kastimda geldim

  - ama abi ?

  - canım yeni yaptım diyorum ?

  hanginiz baska bir yazar ile konuşmadan önce entrylerin'e göz gezdirmiyor hakkinda fikit edin miyorsunuz lan ?

  bana ilk mesajı " aynen çirkinim şimdi mastürbasyon'a devam edebilirsin ", dedikten sonra,kendisini aşağılamama rağmen yılışık cevaplar vermiş mi ?

  yaşını sorduğum soruya verdiği cevaba hepimizin bildiği kesin öyledir anlaminda bir taşak cümlesi olan (bkz: kuzenim yazmış) demiş miyim dememiş miyim ?

  çok güzel mesajlar geldi,bana inanip samimi oldugumu düşünenlerin olduğunu görmek güzel teşekkür ederim...

  bunu söyleyen ve yapan yazarin sadece nick alti entrylerini okumak yeterli, kadın tam bir çingene rıza baba, bu kadar mi gerizekalisin ? bir yazar yazmış müthiş özetlemiş " av'a giden avlanır " demiş alnından öpüyorum.

  önceleri burada küfretmekten cekinmiyordum,ama artık kufur etmek istemiyorum,bu konuyla yesillendirmeyin ciddi soverim.
 • içinde 16 yaşında mağdur bir çocuk bulundurmayan ama bu olayı bile kullanacak kadar düşük bir haysiyetsiz bulunduran başlık.

  bu tanım yeterli. çok yazmayacağım. ilgili "second" kullanıcısı yorumunu yazmış, ssleri paylaşmış. çok umursamadığı belli. zaten ilgili kişinin entrylerine bakılırsa 16 yaşında olamayacağı çok basit şekilde gözükür ama burada ciddi anlamda tiksindiren bir olay var. dikkat çekmek istiyorum.

  6 aralık 2018 07.34 tarihli bu entry ile malum kullanıcı bir başlık açıyor. sonra nasıl oluyorsa 16 yaşındaki kıza yürüyen kişi de gelip bu başlığa 6 aralık 2018 11.04 tarihli bu entryi giriyor. tamamen dalga içerikli bir entry. inanılmaz değil mi? sözde yürüyor ama aksi bir entry girmiş.

  sonra 6 aralık 2018 18.17 tarihli entry ile bu başlık açılıyor.

  ben şunu merak ediyorum, bu bahsi geçen second kullanıcısı eğer malum şahsın açmış olduğu başlığa dalga içerikli entry girmeseydi bu başlık açılacak mıydı?

  bence bu olay ve başlık tamamen malum şahsın "sen benim görüşlerime nasıl karşı çıkarsın?" adlı intikamından başka bir şey değil. resmen bu yüzden kinine yenik düşüp bir insanı en aşağılık şeyle suçlamış. ki karşısındaki insanın paylaştığı sslere bakınca kızın 16 yaşında olmadığını gayet iyi biliyor second kullanıcısı.

  dediğim gibi burada 16 yaşında mağdur bir genç kız yok ama kendi egosu için bu kadar önemli bir olayı ortaya atarak millete saldıran, necaset saçan iğrenç bir yaratık var. aslında kadınların haklarını savunuyor gibi gözüküp, kadınların haklarına saygısı olmayan cani bir yaratıktan başka bir şey değil kendisi.

  bu ve bunun gibi iğrenç varlıklara prim verdiğiniz sürece ezik kompleksi yaşayan rezillerin bu tip iftiralarını daha çok göreceksiniz ve her şeyin gerisinde gerçekten bunları yaşayan insanları bu tip yaratıklar yüzünden göremeyeceğiz bile.

  çok yazık.
 • sığır lan bunlar. lan olm kız salladım yaşımı diyor, te allam ya.

  bence ortam karışır. ben çay suyu koyam.
 • “ fake resim yolladım beğenmedi ve muhabbeti kesti” kısmını pek inandırıcı bulmadığım için kıllandığım hikaye, zira hikayenin akışındaki bir abazalık için nefes alman yeterlidir.
 • sorsan aşırı ötesi cool adam, çüküyle düşünmekten kendini alamıyor. bildiğin atletli profil fotoğrafı olan mynet okey amcası kokuyor anlatılanlar.

  embesil sözlük ahalisi, mağdur yazarı gerçekten 16 yaşında zannederek şaşırtmadı. hatta 16 yaşında olduğu için suçlu bulanlar falan oldu.

  edit: elemanın açıklamalara inanan var mı la? ya da şöyle düşünün; pedofili gibi bıçak sırtı bir konuda siz şakayı sürdürür müydünüz? ama kabul edin; seks düşüncesi, geri kalan birçok düşünceyi, analizi, karakteri falan arkasına gizliyor.
 • hallendiği kezbanla beraber sktir edilmesi gereken yazar.

  bu arada aklıma bi fikir geldi. emniyet müdürlüğü fake hesap açıp tüm vatandaşlara 16 yaşındayım benimle olmak ister misin diye sms ya da pm atsın. olumlu dönüş yapanlara sübyancılıktan dava açılsın. evet.

  edittendir: çok sayıda msj aldım abd de zaten yapılıyor diye. ironi yapıyordum arkadaşlar yine de eksik olmayın.