• iett 'nin en kötü otobüslerinin kullanıldığı hat.

bu gün çok maceralı bir yolculuk yaptık bu hatta. ilk başta her şey normal gibiydi. otobüs yanaştı, bindik. içerisi oldukça kalabalıktı, bir gariplik olduğunu sezdim ** insanlar bir garipti nereye gidiyorduk biz, herkesin suratı bir karıştı. normalde çoğu kişide kulaklık olur ama kimsede yoktu . mutlaka yüksek sesle konuşanlar olurdu, otobüsün çıkardığı garip seslerden başka bir ses yoktu. otobüsün içi buz gibiydi, çünkü otobüsün kapıları kapanmıyordu. *otobüse binenler vardı ama kimse inmiyordu eğildim anneme bizi nereye götürüyorlar dedim annem bilmiyorum bende korktum dedi.

sonra biri bağırdı: ya kardeşim test etmiyomusunuz bu otobüsleri sefere çıkmadan!*
    şöferden cevap gecikmedi: yolda bozuldu o kapılar. sen dua et kadıköye sağ sağlim varalım **
  • kadıköy-topselvi arasında gidip gelen gürültü makinesi şey pardon iett otobüsü. tarihi eserlerle yolculuk ettiren yetkililere hergün sövüyorum. yarım metre ötenizdeki arkadaşınıza sesinizi duyuramıyorsunuz. böyle bişey işte 16b hayatı sorgulatır*.
  • kadıköy-kartal arası karayolu ile ulaşımı sağlayan iett hatlarından biridir. yan seçenekleri 21a, 16 ve 17'dir. ama bunlara kıyasla daha hızlıdır çünkü e-5 (d100) yolunu daha fazla kullanır.
  • öğlenin ortasında bir saaten fazla beklememin şoförleri tarafından normal karşılandığı hat.hakkım size helal değil.
  • bu otobüste şöförle oturduğu yerden muhabbet eden insanlar var ki gürültüden nasıl iletişim kurabildiklerini 3 yıldır çözemedim sözlük.
  • binilmesi hayal olan bir iett hattı
  • en son yorum 2013'te yapilmis. yil 2017, degisen hicbir sey yok. ıstanbul'un en kotu hatlarindan biri. kimse ilgilenmiyor.

ozellikle ogle saatlerinde, kafalarina gore iptal seferleriyle cildirtiyorlar.
  • kadıköy - kartal metrosunun son dönemdeki yoğunluğu ve varlığı sebebiyle bu hattı sabah ve akşam iş çıkışı saatlerinde kullanmak bir ömüre bedeldir.

gerçekten metrobüs yanında çoğu zaman rahat kalır. işin kötüsü, şöförler bu hatta körüklü kullanmak istemediği için sadece sabah saatinde 1 adet körüklü otobüs veriliyormuş. onu da şöför kendisi insiyatif kullanıp istemişmiş..
  • iett bu hattı kaldırmış. yerine metroya kadar entegre bir hat ile bağlantı koymuş.

haberiniz olsun.
  • turkiye'ye iki defa gelmistir omid. oldukca unludur. sevenleri de coktur tr'de. ayrica (bkz: 16) (bkz: bursa)
hesabın var mı? giriş yap