• kendi başlığını hakeden trafiktir. neredeyse tüm istanbul sabah işe gidiş trafiğinde mahsur kalmış durumda. köprüde ek şeritte karşı yoldan gelenler mi istersin, devrilen tırlar, küçük kazalar mı istersin hepsi var. murat kazanasmaz tweet atmaktan helak oldu, o derece.

sebep? 3 damla yağmur.

edit: bana cinnetin resmini çizebilir misin abidin?
  • maslaktan ikinci köprüye 1 saat oldu ulaşamadık. anasına laflar saydığım şehrin trafiği.
  • işe toplu taşıma ile 15 dakikada gittiğim için hissetmediğim trafiktir.
    ofis penceremden bakarak e-5 kozyatağı civarının tamamen durduğunu söyleyebilirim.

sırf trafik nedeni ile daha az ücret aldığım bir işe geçtim, her gün 3 saat yerine 30 dakikayı trafikte geçirme lüksünü satın aldım kendime.

geri kalan arkadaşlara sabır dilerim.
  • akp lilere sorsan 3. köprü ve eskiden köyümün yağmurları bu kadar çok yağmıyordu diyeceği trafik.
  • 10 luk uç darbeli
  • stratejik noktalardaki yol çalışmalarının da üzerine tuz biber ektiği trafiktir. sadece ben sabahtan beri 2 tanesine denk geldim. biri üsküdar karacaahmet'in orası bir diğeri de kavacık sahilden merkeze çıkarkenki yol...

aferin, güzelce delirttiniz bizi.
  • oysa ki 3. köprü ile istanbul trafiği rahatlayacaktı.

rahatlayamadı...

ama konya'daki dayı bunu görmeyecek tabii. "3. koprü yabıldı trafih rahatladı" afişlerine bakıp yine ampule basacak. şunu da ekleyeyim tam olsun.

(bkz: oysa 3. köprünün trafiği rahatlatması gerekiyordu)
  • anadolu yakası,örnek mahallesi trafiğinin namına nam kattığı sabahtır..
  • bugün harbiden trafik fena. işe 40 dk geç kaldım, gerçi çok da sikimde değil, arabada oturup rock fmve radyo eksenarasında geçişler yapmak daha iyiydi. *
  • sahi bi' köprü vardı yeni açılan!
hesabın var mı? giriş yap