• ulkemizde birbirmize olan sevgi boyle iste :)
  • elinde copla vuran güvenlikçiye aynı fanteziyi uygulamak gerekir. ayrıca tek kişiye amirleriyle beraber dalmak böyle bir karakteri gerektirir. behzat ç. ne demişti zamanında; "bütün malları da güvenlik yapıyorlar".

not: artı para sisteminden ötürü izbanda rezalet var !
  • nolur bu kadınlar bağırmasın... nolur!
  • metro yapmak yerine hazır ray var üzerine elektrik bi de iyi kötü sinyalizasyon yaparız tamamdr diye yola çıkılan izban sisteminde bütün izmiri bu sisteme mahkum edildi. izban hattına parti parti metrolar eşil etse(aynı istanbul metrobüsü gibi) bu sistem iyi olur ailağadan biri 2.80 lira verip ta selçuğa kadar gidebiliyor ki bu saçma ama şuanki hali de saçma oldu. iki ucu da b. dere
    bu meydan dayağı da nedr? akıl karı bişey değil.
  • izmir'i kendinin sanan, başına buyruk hareket eden bir belediye başkan bozuntusunun güvenlikçilerinin bir gence dört beş kişi dalarak darp etmesi olayıdır.

aziz kocaoğlu izmir'in celladıdır.
  • kıskanıyorlar

edit: ulaşım ücretsiz olursa ülke ekonomisi batmaz. zaten tren, metro, otobüs, köprü, yol vatandaşın vergileriyle yapılıyor.

insanlardan ulaşım için para almaktan vazgeçin.

edit2: cahilliğimden dolayı yazdığım, gelişmiş ülkeler kısımını çıkarıyorum.
  • ben videoda etrafındaki güvenlikçilere saldırmaya çalışan bir dallama gördüm ve çok üzüldüm hiç güzel dövemememiş güvenlikçiler, buna meydan dayağı mı denir?

neymiş artı para yüzünden bakiyesi yetersizmiş de ondan olay çıkarmış, ne yapması gerekiyordu güvenliğin "pardon kardeş sen arıza bir tipe benziyorsun lütfen bedava geç" mi diyeceklerdi?
  • tek isteğim izmir gibi güzelim şehrin aziz kocaoğlu denen kendi dediği olacak izmir dikdatöründen kurtulmasıdır.
  • insanların içinin %90’ı nefret geri kalanı da bok.
  • videonun başında güvenliğe yumruk atan gencin, aynı güvenlik tarafından coplanmasıdır. muhtemelen dünyanın pek çok yerinde de gerçekleşebilecek bir olaydır. her zaman olduğu gibi sözlük yazarları tarafından abartılmıştır.
hesabın var mı? giriş yap