• hayatımda böyle rezalet görmedim, böyle bir onursuzluk boyle bir aşağılık iş olamaz.

bunu halk olarak unutursak allah belamızı versin. sorumlularına hesap sormayan herkesin de yakasında olacağız.

burası bir hukuk devleti, aşağılık bir mafya bozuntusuna bu izni verenlerin bunun bedelini ödeyecekleri günü de çok yakında göreceğiz.
  • bakanın istifasını bile kanallar emir almadan yayınlayamadı. bir bakan istifa etti de erdoğan karşı çıktı istifası geçersiz oldu.

kendi başına istifa edemeyen bakan kendi başına harekete geçebilir mi?

kaldı ki erdoğan bence şu an gülerek izliyordur.

zamanında kendine lafları sayan alaattin şimdi kılıçdara laf söylüyor. aynı zamanda inanılmaz laflar söyledikleri karşılıklı olarak bahçeli'de aynı atakta. diğer taraftan tüm muhalifler duruma tepkili.

akp ne yapsam diye düşünüyordur şu an. ne zaman yapsak, ne yapsak hangisi işimize yarar.

ama bu iş seçimde size oy kaybettirecek. bu seçimde yüzde 50'yi göremeyeceksiniz.
  • yeni yandaş kayırma yasası pardon reform üzerinde çalışıyormuş bu yüzden sayın bakanımız meşgulmüş.
  • içişleri bakanı ile aynı yerde olmaları muhtemel
  • şahlanan ata mafya lideri oturunca adalet bakanı da seyisliğini yapmaya başladı sanırım.*
  • bakıyordur.
  • berat albayrak istifa edince dolar dustu, borsa yukseldi. ismini hatirlamadigimiz dusuk profilli bu bakan da istifa ederse belki ulkeye biraz adalet gelir.
  • yine bir şeyh şıh eli öpüyordur. anayasa mahkemesi kararının yerel mahkemece tanınmadığı bir ülkede istifa etmeyen adalet bakanı için yapılacak en mantıklı eylem. sonuçta o makama liyakat ile gelmedi. öperek yalayarak geldi.ıha kanıtı

hobi olarak da;
    -bakanlığı menzilciler ile dolduruyordur.
    -tarikatlar cemaatlerden gelenleri hakim savcı yapıyordur
    -saraydan gelen “talimat” gereği tutuklanacaklar listesini hakim savcılara gönderiyordur.

edit: ekleme.
  • sadece adinda adalet olan partinin bakanının kaybolması.

sahi adalet bakanı diye biri mi var?

simdiye kadar olan hiçbir icraatını hatırlamıyorum.
  • altına imzamı atıyorum. kalemine sağlık yazar kardeşim.
hesabın var mı? giriş yap