• (bkz: mağdurum da mağdurum)

ulan 80 milyonun hayatını tehlikeye atmışsın, çıkıp özür dileyeceğine hâlâ mağduru oynuyorsun. karaktersiz herif!
  • ne dediği anlaşılmayan açıklamalardır

kızını o otobüsten polis eskortları ile alamazsın. nokta.
  • kızının paris ve londra'da yediği hurmalar birkaç gün sonra hepimizi tırmalayacak sayın sofi.
    utanmadan yapılmış mağduriyet açıklamasıdır.
  • dümene bak dümene polisin eskortluğunda kızı kenara ayırttır millet tepki gösterince türkiye ana vatanımız, biz de türkiye güvencesi altındayız de. madem öyle neden kıbrısa getirtmeye çalışıyorsun kızını? bilet aldık diyorsun bu kız tarifeli bi uçuşa binecek demek bu , o zaman o uçaktaki bütün yolcular ve dolayısıyla kıbrıs risk altına girmiyor mu?
    bunların özrü kabahatinden büyük. işin kötü tarafı sosyal medya olmasaydı türkiye'deki hiçbir otoritenin umrunda olmayacaktı. kız paşa torunu gibi polis eskortluğunda, özel muameleyle anasına babasına teslim edilecekti. işte devlete olan güvensizliğimizin temel sebebi budur. yazıklar olsun. bi de mağdur olan biziz diyor insanları kendileri gibi aptal sanıyorlar.
  • samimiyetsizliği bilgisayar ekranından buram buram kokuyor.
  • vah vahh mağdurmuş. içimde size karşı kötü dileklerim var. ben söylemeyeceğim, adını siz koyun sofi ailesi.
  • burada işleyen yolu iyi çözmüş. "asıl mağdur benim" diyor. mağdur edebiyatı her zaman çalışır bu ülkede.
  • benim kızım şöyledir,benim kızım böyledir tarzında klasik,kendi çocuğu herkesten farklıdır modunda bomboş bir açıklama yapan bir adet bencil ebeveyn.
  • pişkin g*t
  • (bkz: çüş)
hesabın var mı? giriş yap