• polisin beşiktaş'ta kimlik kontrolü yaparken, ek olarak whatsapp konuşmalarını da kontrol etmesi olayıdır.

arkadaşımın başına gelmiştir.

edit: yalan atma falan diyen arkadaşlar var. birkaç kişiye denk gelmiş.
    bazı arkadaşlar yasal olmadığını söylemiş. bunun üzerine sadece şunu söylüyorum.
    "yasama da yürütme de yargı da benim"
  • polisin damarli 25 cm lik çükümle gözgöze gelmesi gibi acı verici sonuçlar doğurması muhtemeldir.
  • "yasama da yürütme de yargı da benim"

afedersin ama yaragim da sensin.
  • mahkeme kararı olmadan yapılmasının yasal olmadığı sorgu, tabii yasa falan kalmadığı için kimse bir şey yapamayacaktır doğal olarak.
  • korkulacak bir durum değildir.
    darbeye geçit vermeyen demokrasi aşığı halkımız, polisin bu tutumuna karşı direnecek ve protestolarıyla yıldıracaklardır.
    çünkü halkımız için varsa yoksa demokrasi, insan hakları, hukukun üstünlüğüdür...
  • millet dalga geçio sanıyordumda kızılay da başıma geldi. kimlik gbt derken polis telefonundaki mesajlaşmalarıda kontrol edicez dedi. çevremdeki kalabalığın ve sicilimin verdiği özgüvenle çıplak fotograflarımıda göstereyim mi cevabını verdim. 10 saniyelik bir kitlenmeden sonra tamam sen git cevabını aldım.
    (bkz: true story)
  • levent'te kanyon avm'nin önünde de gerçekleşmekte olan sorgudur.
  • evde zor günler için sakladigim bi ericsson t28 telefon vardı, şimdi sim kartı ona takiyorum amk.
  • işlerin cadı avına döndüğünü gösteren bir gelişme.
  • ben de demin iki arkadaştan duydum.

"bu sohbete gönderdiğiniz mesajlar ve yaptığınız aramalar artık uçtan uca şifrelemeyle korunmaktadır. daha fazla bilgi için dokunun."

eeyy whatsapp sen hangi devletle uğraştığını bilmiyorsun maalesef
hesabın var mı? giriş yap