• polisin beşiktaş'ta kimlik kontrolü yaparken, ek olarak whatsapp konuşmalarını da kontrol etmesi olayıdır.

arkadaşımın başına gelmiştir.

edit: yalan atma falan diyen arkadaşlar var. birkaç kişiye denk gelmiş.
    bazı arkadaşlar yasal olmadığını söylemiş. bunun üzerine sadece şunu söylüyorum.
    "yasama da yürütme de yargı da benim"
  • levent'te kanyon avm'nin önünde de gerçekleşmekte olan sorgudur.
  • mahkeme kararı olmadan yapılmasının yasal olmadığı sorgu, tabii yasa falan kalmadığı için kimse bir şey yapamayacaktır doğal olarak.
  • işlerin cadı avına döndüğünü gösteren bir gelişme.
  • konuyla ilgili haber.

--- spoiler ---

levent'teki edition otelinin önünde çok yoğun güvenlik önlemi alındı. habertürk haber merkezi'ne gelen bilgilere göre, 1. ordu komutanı org. ümit dündar'ın otelde toplantı düzenlediği belirtiliyor.
    --- spoiler ---
  • tarafımı derin düşüncelere iten eylemdir. benim özelimi elalemin adamı/kadını telefonumu zorla alıp görecek öyle mi? dünyanın en apolitik insanı olarak bu eylemi herhangi birine gerçekleştirmeleri durumunda dünyanın en muhalif insanına dönebilirim. vergimi veriyorum. sevmediğim işimle hayatımı geçiriyorum. kime ne lan benim telefonumdan.
  • bazı arkadaşlarımdan edindiğim sorgu. bana gelirse zaten adım çapulcu ile başladığından muhtemelen zapt edilirim. 'güzel günler göreceğiz, güneşli günler' yazanlar neredeler?
  • ben de demin iki arkadaştan duydum.

"bu sohbete gönderdiğiniz mesajlar ve yaptığınız aramalar artık uçtan uca şifrelemeyle korunmaktadır. daha fazla bilgi için dokunun."

eeyy whatsapp sen hangi devletle uğraştığını bilmiyorsun maalesef
  • yemin ederim f16larin ses sinirini asinca yasadigi sonik patlamalar gibi tayyip bey de suphe sinirini asinca artik nasil sinir patlamalari yasadiysa ulkede kanunlari korumakla yukumlu polis bizzat yasalari cigniyor.

heee ulan he. ben maldim cunku, emrimde tank tufek f16 yokken, tek basima darbe yapacagim.
  • yavaş yavaş tanıdıklardan hep aynı haberler geliyor. polis vatandaşları durdurup whatsapp mesajlarına bakmak istiyormuş. göstermek istemeyince sert davranıyorlarmış.

gerçek mi bilmiyorum, insanları yanlış yönlendirmek istemem ama doğruysa durum çok ciddi.
hesabın var mı? giriş yap