• kaldırın oğlum şu videoyu.

evinde deneyip; o bardakla zikini daşağını kesecek milyon tane mal var bu ülkede..

ya da siktir edin, kaldırmayın. coca cola bardağıyla penisini kesen genç diye başlık açar; günlerce linç ederiz.

beter olsun amk abazaları..
  • olmuş vajinadır.

sonunda kendi vajinamızı ürettik. yerli üretim sonuna kadar desteklenmeli.

edit: sanırım başlık başa kalmış. vajinayı ben bulmadım arkadaşlar. bana sipariş vermeyin.
  • aklıma, yıllar önce yapılan efsane bir yorumu getiren ürün;

en güzeli evde yapmak, dışarda içine ne koyulduğunu bilmiyoruz...
  • aklıma thad castle'ın oksanasını getiren icat. burdan anıyorum kendisini.
  • biz ara eleman ülkesiyiz. bizden mucit çıkmaz diye goygoy yapan elaman görsün bunları. gençlik 2 sungerle vajina yapıyor. bu gençliğin elinden tutun 2 seneye uzaya bile çıkarız.
  • gülelim eğlenelim beyler ama, yerli üretim falan da değil. 4-5 sene önce 4chan /b/ kanalında görmüştüm bunu.
  • konunun uzmanına sormak lazım. uzmanın kim olduğunu yazacağımda iste mahkeme falan uğraşmamak için yazmıyorum. zaten uzmanı herkes biliyor.
  • türkiye'nin sosyokültürel yapısını ve cehalet seviyesini ortaya koymuş videodur. içeriğinden dolayı değil, videonun isminden dolayı. öyle ki uploader halkın ve/veya izleyici kitlesinin, vajinanın anlamını bilmiyor olabileceği ihtimalini öyle yüksek bulmuş olacak ki bir parantez açıp halk dilinde yaygın kullanımını belirtme gereği duymuş.
  • başlıklara gel ya.. yakında kadınlara ihtiyaç yok diye toplaşıp sonumuzu da getirirsiniz dicem de, bu işin sonu iyi değil ama
  • o değil de herifler jenerik falan yapmışlar. takdir ettim.
hesabın var mı? giriş yap