• beyler benim linkte ilk yarıda fener 3 attı. doğru link gönderirmisiniz bi zahmet
  • 50 yıllık fenerbahçeli babam arayıp maçı sordu, 4-0 dedim, kim önde dedi. aykut kocaman ve aziz yıldırım'ın fenerbahçe'ye yaptığı tam olarak bu işte.
  • her maç bu yeşil formayı giyelim. kayseri kendi kendine oynuyor gibi. adamlar görmüyor bizimkileri. askerlikte bile böyle kamufle olmak beceri ister.

aha işte, şener görünmeden golü attı.
  • aykut kocaman kurt hocadır. ikinci yarı yapacağı değişikliklerle maçı 3-3'e getirmesini bilecektir.
  • fener maçlarını vitrin maç olarak görüp sınıf atlamak için değişik fantaziler deneyen teknik adamların dramına yeni bir örnek olmuş maçtır.

sadece pas oyunu ile 5 gol attık.

aatıf'ın bir kaç çalımı dışında topla oynayan oyuncu görülmedi. sadece pas ve koşu ile maç aldık. bunda kendini fener'le eşit zannedip geniş alanda oynamaya çalışan, galibiyete oynamak için çıkan kayserispor teknik heyetinin büyük hatasının olduğunu da kabul etmek lazım.

beraberlik için oynasalar daha zor bir maç olabilirdi.

son söz de kayseri seyircisine : oyun kurallarına göre, maç boyunca kaleciye birtakım maddeler atmak skora katkı yapmıyor. bunun için takımınızın rakip kale çizgisinden topu geçirmesi gerekiyor.
  • bütün goller maçtan önce “fenerbahçe’yi yenip üstüne çıkacağız” diyen kayserispor’un çomar başkanına girsin..
  • kaç sene geçti ilk defa bi fener maçını götü göbeği salmış bi halde izliyorum. hem de kayseri deplasmanında. şaka mı lan bu
  • bir kez daha dünyanın en saçma takımını tuttugumuzu gösteren maç. lan yenilin işte bitsin bu sevda kongreye odaklanalim. illa son haftaya kadar gelip son hafta kahredeceksiniz. ne bileyim deplasmanda kayseriyi 5 leyip içerde sikko bir takıma yenileceksiniz falan.
  • soldado'nun attigi 2 golle haftaya yedek kalmayi garantiledigi mac.
  • eşek gibi anıracak arkadaş şimdiden provalara başlasın. söz vermek göt vermeye benzemez.
hesabın var mı? giriş yap