• beni çok sev denen rezil şarkiyi yaptiktan sonra ben olsan ben de kaçıp giderdim zaten.

normal yani.
  • (bkz: ananı da al git) vol.2 loading...
    olur mu olur...melten cumbula bile laf sokan tarkanı ıska geçmez...
  • tarkanın varacağı nokta yerli ricky martin olmaktır. o zaman rahata erer.
  • bir zamanlar gittin amerika'lara ama tutmayınca geri döndün artık sıranı devrettin sıra aleyna tilki'de otur oturduğun yere şükret.
  • zaten bi 15 yıl kadar önce ben dünya starı olucam ayağına pılısını pırtısını toplayıp new yorka giden bu değil miydi zaten?

herif 2 yılda bir geliyor, albüm çıkarıp konser verip vurgunu vurup kaçıyor, hala “gidesi var”. haspam.
  • atom fiziğine de mega starlığa da lanet olsun, karıyı boşayıp bir adaya yerleşicem amk tadı aldım bu mesajdan. kariyeri bitirip komple gitmekten bahsediyor sanki. gitsin tabi, yerinde olsam dudu albümünü çıkardığım an emekliliğimi ilan eder, ertesi gün tropik adalarda çukulata renkli hatunların götünden kokain çekiyor olurdum.

o değil gece gece benim de kafama tropik ada soktu herif. internette beyaz kumlu plajları olan en yakın ve ucuz adalara bakmaya başladım. bakarken de şaşırdım kaldım. lan, maldivler lüks tatil mekanı değil miydi? ben mi yanlış biliyorum. otel siteleri beni yemiyorsa bodrum'dan, yunanistan'dan filan ucuza geliyor.

120 metre kare iki kişilik havuzlu jakuzili villa 7 gün 8 gece 2000 lira civarında. hani şu havuzun içinden çıkıp bir adım atınca okyanusa ulaştığınız tipte villalardan. uçak biletleri de 1500 tl'den başlıyor. yanıma bir kişi bulsam kelle başı 2500 lira civarına geliyor. kesin bir şeyleri yanlış hesaplıyorum ama du bakalım.
  • kimin gidesi yok ki tarkanım.. sen de gitme iyice ıssız koyma buraları.. seviyoruz..
  • yengeyle kavga etti zaar
hesabın var mı? giriş yap