• öncelikle belirtmeliyim ki koskoca ülke salgın hastalıkla boğuşurken tatil rezervasyon peşinde değilim, derdim aylar önce alınmış rezervasyonu iptal etmek. bu durumdan rol çalan fırsatçıları deşifre etmek!

salgın hastalık durumunda işini kaybetmiş sağlığı bozulmuş, belki yakınlarını kaybetmiş insanlar aylar önce satın aldıkları tatile gitmek zorundaymış. gitmiyorsa iki ay içinde kullanmak üzere kupon verirlermiş.

erken rezervasyon döneminde yaz tatili için otel konaklaması satın aldım. ayrıca iptal güvencesi de ekleyerek tatili sigortalattım. "72 saat öncesine kadar hiçbir gerekçe göstermeksizin iptal" hakkımı teminat altına almış oldum. gündemimizdeki corona virüs salgını sırasında tatil ya da başka bir eğlence düşünemeyeceğim için iptal etmek istedim. haliyle bu ay sonunda maaşımızı bile alıp alamayacağımız belli olmadığından, maaşımızın kaçta kaçını alacağımız net olmadığından gidilmemiş bir tatilin taksitlerini de ödemek istemedim. iptal için tatil sepeti'ni aradığımda iptal edemeyeceklerini eylül ayına kadar kullanmak üzere kupon verebileceklerini söylediler. gerekçe salgın hastalık durumunda rezervasyonu iptal etmemeleriymiş. ben iptal sigortamı salgın hastalık durumunda kullanmayacağım da ne zaman kullanacağım.

işini kaybetmiş, ekonomisi bozulmuş, sağlığını belki yakınlarını kaybetmiş insanları iptal güvencesine rağmen döve döve tatile göndermek de ne demek.

henüz rezervasyonunu iptal etmemiş arkadaşlarım da ne ile karşılaşacağını bilsinler ve sesimizi daha çok duyurmak için tepkimizi gösterelim.
  • bu kan emiciler boş mezar bulsa hemen içine girerler. kesinlikle rezalet bir durumdur çünkü salgın döneminde çoğu firma bu hizmeti amasız veriyor. tatil sepetiyse sizin iptal hakkınız olmasına rağmen iptal etmeyerek ne kadar güvensiz bir site olduğunu kanıtlamakta.

rezalet puanım 10/10
hesabın var mı? giriş yap