• sendikaların sosyalist solun bu dağınıklığıyla etkili olmayacak hızlıca sönümlenecektir.

gerçi gezi direnişinden önce de toplumsal olaylar için bu minvalde yorum yaptım.
  • adamı ne yapmazlar biliyon mu delikanlı?

200 yıllık mücadeleden sonra işçilerin sermaye karşısında elde ettiklerine bak, bir hiç...! en nihayetinde işçinin sırtından sermayesine sermaye katan sistem yoluna engelsiz devam ediyor.
  • gotu basi ayri oynayan bazi o cocuklarinin ic savas cikmasi icin kurduklari hayallerden biri. erdogan nefretinden yakinda kendilerini s.kecekler.
  • kafası 100 yıl geride kalmış bir sosyalistin fantezisi.

bu tarz fantezileri kuran mallara sadece şunu soruyorum; neden 100 sosyalist birleşip bir tane fabrika kurmuyorsunuz? hepiniz 5-10 bin tl ortaya koysa bir fabrika kuracak para ortaya çıkar. fabrikayı kurduktan sonra da işçilerinize istediğiniz maaşı verirsiniz.
  • bizim fabrikadaki işçiler "abi oyun oynuyorlar ülkemize. reisimizz !1!!" gibi şeyler söylüyorlar. ıslak hayal bunlar geçiniz.
  • bir sosyalist olarak olma ihtimalini 2 gün içinde dünyaya meteor çarpma ihtimaliyle aynı görüyorum. bizim işçi sınıfımız, akşam evine götürdüğü 2 kuruş paraya tav olup bir aylık maaşını sadece akşam yemeğinden çıkaran reislerine ölümüne bağlıdır. geçiniz efenim.
hesabın var mı? giriş yap