• e hacizi napcaz...
  • tehlikeli başlıklar bunlar.

hele ohal zamanı aman diyeyim.

halkı alenen isyana teşvik hede hödeden atıverirler içeri adamı !

bir kampanya.
  • "cepte para yok zaten ödemiyoruz" dediğim durumdur.
  • muayene zamanı gelene kadar ben de ödemiyorum. sonra, tıpış tıpış...
  • rte ve kankalarının paraya ihtiyacı var , söke söke alırlar ve bu kampanyaya 1. taksidi ödemeyenlerin araçlarına el koyuyoruz kampanyası ile karşılık verirler dikkat etmek lazım!
  • güzel kampanya lakin ''amme alacaklarının tahsili usulü hakkında kanun'' gereğince devlet babamız o parayı çatır çatır alır.
  • e-haciz ile bankadan paranızı alırlar. kyk kredisini aksattım, e-hacizle bankadaki paranın hepsine el koydular. para yoksa bile bankalara emir gidiyor, yatan tüm paraya anında haciz konuyor.

böyle bir tepki verecekseniz bankada da para tutmayın derim, yoksa tepki verdim sanarken bankalara giden emirle çoktan hacze uğramış olursunuz.

illa bankada para tutarım diyorsanız da maaş hesabında tutun. o zaman maaşın 4’te 1’ine el koyabiliyorlarmış.

haberiniz ola.
  • 2018 1. taksit bir yana, 2017'nin 2. taksidini dahi ödemeyerek geçen yıl kendi içimde başlattığım kampanya. 125 cc'lik kıçı kırık çin malı scooterın yıllık 140 tl vergisi mi olur lan, yenisi 3000 tl zaten. daha ilk yılında çıkan 600 tl'lik sigorta fiyatlarına girmedim.
  • sikerler kamil hepimizi sikerler.
  • dedi ve ertesi gün aracının mtvsini ödedi
hesabın var mı? giriş yap