• beşiktaş’ın şampiyon olacağı sezon. fb ikinci bitirir.
  • tek bildiğim fenerbahçe’nin şampiyon olamayacağı sezon.
  • yine taş ve sopalarla, saha içindeki ceberutlukla kazanılacaktır.
  • fenerbahce'nin sampiyon olacagi sezon.at fava bekle.totem yapmiyorum :)
  • büyük ihtimal galatasaray'ın iki sene daha üst üste şampiyon olacağı senelerin ilkidir.

not:fb

kimse küfretmeden açıklayayım editi:
    fenerbahçe'den iki sene daha bir umudum yok. mali açıdan ayakta kalalım bana yeter. gençten kadro kursunlar 2 sene düşmeyip uefa kupasına gitme hedefiyle ffp arasını düzeltsinler öperim yanaklarından.

beşiktaş ile abdullah avcı'nın uyum sağlayacağını düşünmüyorum. abdullah avcı'yı beğenirim ha beşiktaş'a da art niyetim yok holigan değil taraftarım, burada bir çok kişinin aksine ebedi dostluk, ezeli rekabet herkes kardeşimdir, abimdir.

fakat galatasaray oturmuş bir kadro, iyi kötü yönetim ve fatih terim faktörüyle alır götürür.
  • kesinleştiğiyle ilgili bir haber görmedim. yüksek ihtimal can bartu sezonu olur. ümidim sinyorun anısına güzel oyun olan bir lig olması
  • efsane kadrosundan oyuncu kırpanların çocukları fetö demiyor mu beni bir gülme alıyor. yok aq hakan şükür olsun. nesi kötü işte ne güzel daha yeni ölmüş bir insanın adı konulmuş. gelip burada şaklabanlık yapmayın maymunlar.
  • (bkz: can bartu)
  • ahmet çakar mod on

tamamlanamayabilir

şaka bi yana harbi enteresan işler olabilir. o kadar çok insan duyuyorum ki aboneliğini iptal eden. buna benim gibi galatasaraylılar da dahil. kimse ayda 150 lira ateşlemek istemiyor şu ortamda. yılda 1800 büyük para. üstüne de önümüzdeki dönemde döviz ne olacak belli değil. elbette bunlar çok uç şeyler.

normali konuşursak eğer; galatasaray zor bir kura çekerse ve sıkıntılı(5-6 farklı yenilgili) maçlar oynarsa, lig yarışında tutunamayabilir. beşiktaş avcı ile gaza gelebilir. trabzon yusuf ve abdulkadir kalırsa başarılı olabilir. fener hiçbir türlü iddialı olamaz. gibi şeyler işte...
  • fenerbahçe 2. olur diyenlere ve hatta hızını alamayıp şampiyon olacağını düşünenlere sesleniyorum; oğlum bunlar kendini deliliğe mi vuruyor
hesabın var mı? giriş yap