• kasımpaşa’nın süper ligin zayıf ekiplerinden fenerbahçe’yi ağırlayacağı maç.

düşme hattından uzakta kalmayı hedefleyen sarı lacivertliler sahaya mutlak galibiyet parolasıyla çıkacak.
  • fenerbahçe için sezonun en rahat maçlarından biri olur. kasımpaşa maçları her sezon fener'in kafadan kazandığı maçlar olur, hiç sekmez. bu maçtan fb galibiyeti dışında bir sonuç çıkması ihtimal dışı.
  • bu maç kağıt üzerinde çok zor görünse de muhtemelen kruse'nin atacağı gollerle rahat bir galibiyet alacaktır fenerbahçe.
  • başlık normalde bi ironi var çözemedim. kasımpaşa'nın 3-1 ya da 2-1 alacağı maçtır. direkt kupon yapın derim. birbirini ilk kez görüyormuşcasına top oynayamayan şanlı fenerbahçem ile ligde kalmayı garantilemek isteyen ciner'in takımı. ilk golü fener atabilir. ama kasımpaşa kesin alır.
  • 3 aylık aradan sonra fenerbahçenin performasını öncesine göre daha iyi buluyorum. özellikle gustavo çok etkili oynuyor. ferdi de aynı şekilde atak, belki deneyimi yok ama çok heyecanlı oynuyor. vedat ise sezonun ilk zamanlarındaki performansına ulaşamadı hâlâ. kasımpaşa ile oynayacak maçın fenerbahçe lehine biteceğini düşünüyorum.
  • fenerbahçe bizi şaşırtmaz, yenilir.
  • kasımpaşa’nın zayıf rakibini tokatlayıp galibiyet serisine devam edeceği karşılaşma.

kümede kalma mücadelesi veren fenerbahçe’de emre, ozan ve krause yok.
  • fenerbahçe ne yapar ne eder yenilir. genlerine işlemiş mağlubiyet almak maalesef.
  • ikinci yarıda ömer faruk'u izleyeceğimiz maç olacaktır. tabii ozan bir mallık daha yapmazsa.

not: hala ilk 5 şansımız var bu arada. trabzon seneye gidemeyeceği için 5.likte avrupa kupası yolu görünür. onu bile becerebileceklerinden şüpheliyim ama bir ihtimal işte.
  • q7'nin trivela deneyeceği maç.
216 entry daha
hesabın var mı? giriş yap