• kadın: beyin özürlüsün
    erkek: sen de geri zekalısın
    bir diğer kadın: (bağırarak) kes. kadınla düzgün konuş. erkeksin diye kadınla böyle mi konuşman lazım

maske kavgası değil bu. bir kaç kadın aralarına aldıkları bir erkeğe terör estirmişler. olay bundan ibaret
  • geri zekalının birinin maskesini burnunun altında tutup milletle laf dalaşına girdiği durum.
  • cazgır kadın nedir ve nasıl olunur dersini nakış nakış işleyen hanım ablamızdır.

içiniz kezban ama en azından kadın taklidi yapmayı deneseniz iyi olur.

edit: video açılır açılmaz kadınların kaba yaklaşımından olumsuz etkilendim. maske takmayan heriften bahsetmeyişim onu haklı bulduğum anlamına gelmez. o zaten hıyarın teki, ne yapsa yeridir diyorsun. ama kadınların bu tip yaklaşımı beni daha çok etkiliyor. belki de kadın'a fazla anlam yüklediğimden kaynaklıdır.. kim bilir.
  • televizyonda her duyduğuna sorgusuz sualsiz iman eden korona çomarları hunharca at torbası tıbbını savunuyor.. ne şaşırtıcı.

(bkz: gözden izole olmak)
  • bu ülke insanının cehalet seviyesi beni her defasında daha şaşırtıyor. kadınlardaki üslup rezalet ötesi. kadın erkek fark etmiyor toplum linc seviyor . adam maskesini düzgün takmamissa insan gibi rica et . uyar. ne diye avaz avaz bagiriyorsun.izlerken sinirden elim ayagim titredi.hele o bağıran kadına ben olsam tahammül edemezdim.
    derdin sağlık olsa maskesini takmayan adamın burnunun dibine kadar girip laf yetiştirmezsin.
    -ben hastanede akşama kadar maskemi çıkarmıyorum ay burdan virüs kapicaaammmm.
    o lanet maskeyi taktiğinda kendini korumuş oluyorsun dimi ? o halde kes sesini tak maskeni kendini korumaya devam et. şayet koruyorsa.
  • ülkeyi soyup soğana çevirdiler millet bunun hesabini sormuyor
    gidip birbirlerini yiyorlar.yiyin birbirinizi bize giren çoktan girmiş sizde haklisiniz
  • insanlar duyarlı olayım derken kavgaya yöneliyorlar, bir şeyi de doğru yapabilsek keşke.
  • işte bunlar hep seksizlikten .

bu millet kana doya sevisemiyor. ve pimi çekilmiş bir bomba gibi ortalıklarda dolaşıyor.

kimsenin kimseye tahammülü kalmamış.
  • arkasında oturan kadın da beyin özürlüsün demiştir. adamın savunması bunun karşılığında "maskeni düzelt diyebilirsin" olmuş. tam bir geri zekalı lafı. cahil herifi uyarması gerekiyor sanki insanların.

edit: 1 kişi de sen ne yazıyorsun dememiş. berbat bir cümle vardı. şans eseri denk gelince ne yazmışım dedim düzelttim. püü sözlük! eskiden birbirimizin hatalarını düzeltirdik.
  • şov meraklısı cahil bir feministin mahalle kavgası.
hesabın var mı? giriş yap