• erzurumspor beşiktaş ramazanda açık lokanta sormuş gibi oynuyor.
  • beşiktaşlı bir arkadaşımla maçı seyrediyoruz , önce önemsemedi bu maçı sonra burak'ın golünde gool diye bağırdı , döndü bana sonraki turda sizle eşleşelim lan basalım bir size dedi , güldüm ve önce maçı böyle bitirinde sonraki tur kalsın dedim şu an morarmış bir vaziyette kariusa küfür ediyor ahahahha
  • kötü gün dostu, sevinmek için sevmeyen, her zaman takımının yanında olan beşiktaş taraftarı maç için kartonlarla beşiktaş jk yazılı bir koreografi hazırlamış. helal olsun valla.

edit: ulan boş tribünmüş o. hiç söylemiyorsunuz.
  • erzurumsporlu oyuncu, maç sonu röportajı:

"şimdi önümüzde 2. lig maçımız var. bizim için çok daha zor olacaktır..."
  • spiker maçı erzurumspor’u özetledi...

“kayacan... serinkanlı kayacan”
  • ibrahim erkal'ın emine ün'ü tokatladığı gibi tokatliyor canısılar.
    puhahahahahahahaha
  • bu başlıktaki beşiktaşlı entryleri:

maç öncesi: “yenilelim de, gitsin avcı.”
    0-1: “bu nedir abicim ya, bir dakikada iki santra!”
    1-1: “işte bu be, oynayın.”
    2-1: “a. k. sekiztaş sizin. goooool!”
    2-2: “ordan vurdurursak olacağı bu.”
    2-3: “ya bırak artık şu takımı avcı, bırak.” (2-1’lik skorda yazılan entry silinir.)
  • galatasaray real madrid'e yenildiğinde taşşak yapan tinerciler burada mı? ulan oğlum ptt liginde alt kümede oynayan takım kendi sahanızda sizinle sahanızda taşşak geçti. acıdı son 10 dakika gol atmadı daha iyice rezil olmayın diye.
  • 150 milyon euroluk oğuzhan’ın bütün tribünler tarafından neden ıslıklandığını anlamadığım maçtır.

emek hırsızı dedikleri burak’ı kaptan olarak kabul eden bir seyirci kitlesi olduğunu unutmuşum tabi.
  • erzurumun son golündeki adam eksiltmeyi, paslasmayi, organizasyonu bizim takim sezon basindan beri yapamadi .

erzurumun golüne sevinmedim desem yalan olur.

not: bjk
hesabın var mı? giriş yap