• 1 ay önce aliexpress üzerinden verdiğim sipariş cuma günü trabzona geldi buraya kadar her şey normaldi. pzt günü dağıtıma çıkmıştı ama bu süreçte eve ne gelen oldu ne de giden. daha sonra teslim edilemedi yazınca almak için şubeye gittim ve güvenlik içeri almayıp şuan kimseye kargo verilemiyor sistem arızası var dedi. dün öğlen zimmet alındı yazılan kargo bugün geri gidiyor. gidip konuştuğumuzda da yapacak bir şey yok o geri gidiyor üstünde doğru düzgün adres yoktu dediler. istanbul ile görüştüler ama bulamayız dendi. gelen kargo şube de beklemeden geri yollandı. içinde değerli bir şey yoktu ama durum içime oturdu

https://i.hizliresim.com/nbxjdn.jpg
  • (bkz: #100890099)

anlamadığım şey kargo çinden trabzona kadar sıkıntısız geliyor. ama buraya gelince adres filan bulunamıyor bulunmyı geçtim şube de bile beklemiyor
  • aliexpress sitesinden yapılan alışverişlerde sıradanlaşmış olaylardan. ptt kargonun da iş bilmezliğiyle tüketici haftalarca boşa beklemiş oluyor.

(bkz: format)
    (bkz: türkçe okuma yazma seferberliği)
  • ayın 15'in hepsiburadadan aldığım ürün aynı gün bunlara verildi. 2 gün istanbul içinde dolaştı. 3. gün bulunduğum yere geldi gözüküyor. o günden beri de dağıtıma çıkmadı. torba açıldı kapandı diye sipariş takipte gözüküyor birşeyler ama aynı yerde duruyor. inat ettim şubeye gidip almayacağım. bakalım kaç günde getirecekler.

ptt için rezalet başlığı hergün açsan hergün yüzlerce kişi aynı durumda olduğunu belirten entry girer buraya.
hesabın var mı? giriş yap