*

• baroların külliyediki açılışa katılmamasını
    eleştiren kişinin, kadın cinayetinde partilerüstü tedbir alınmasını istemesi.
    yavrum zaten siyaset hukuk alanına kayınca ideolojiler kanunları etkilemiyor mu.
    bak barolar ile temelde aynı çizgiye geldin. ama farkında değilsi o ayrı bir durum.
  • bir tepki twiti.
    ancak metin efendi cem garipoğlu'nun avukatlığını yapmamıştır! yahu şu adamı savundurtmayın bana.
  • başıma bir şey gelmeyecekse ben eleştirecek bir şey göremedim twitte..

boğazın düğümlenmesi ve nefes alamamayı olaydan duyduğu üzüntü olarak ifade etmiş adam.. olayın oluş şekline atıf olsun diye söylediğini düşünmüyorum..

son dönemlerdeki duruşunu ben de eleştiriyorum ama açıkçası bu konuda bir hata veya yanlış görmedim..
  • sen siktir git iktidar götü yala şerefsiz kaypak. ağzın kulaklarına vara vara konuş. onursuz, karaktersiz koltuk sevdalısı.
  • klişe bir twit. hep; öyle yapılması gerekir, şöyle yapılması gerekir, cartta curt. yapın o zaman kardeşim; ya da ne yapılması gerekiyorsa yapılmasını sağlayın, tepki gösterin.

senelerdir kadın cinayetleri, kadına şiddet olayları yaşanıyor. halen artarak devam ediyorsa, bununla ilgili önemler alması gereken yerlere tepki gösterilmesi gerekir. tepki de, düzenlenen organizasyonlara katılmak ile olmaz.
  • baroların yanında durmamasıyla yergiyi hak eden tbb başkanının olağan açıklaması.

eleştirilerin hedefinde diye yerli yersiz saldırmanın gereği yok.
  • yanlış bilgi değilse kendisi cem garipoğlu'nun gönüllü avukatıymış efendim. yersen boğazım düğümlendi dersin durumu gibi duruyor.
  • metin feyzioğlu'nun cem garipoğlu'nun ücretli avukatlığından (ki bu da doğru değil) gönüllü avukatlığına terfi ettiğini öğrenmemize vesile olmuş twit. ha gayret yakında cem garipoğlu'nun suç ortağı da yaparsınız. cehaletin bu kadarı da olmamalı artık.
  • partiler üstü doğru bir ifadedir. partiler bi sike yaramıyor, siyasetçiler de yaramıyor!

bildiğin pramid sistemi gibi altta kalan çoğunluğu sömürüyolar.
hesabın var mı? giriş yap