1 entry daha
  • lütfen başlığı yukarıda tutalim. sizde bir turkcell kullanıcısıysaniz bu rezaleti yaşayacaksınız.

her ay 41 lira ödediğim faturam bu ay 46 lira geldi. arayıp sorduğumda paketime benden habersiz 5 liralik internet jokeri tanimlandigini söylediler. ve bunu benden habersiz yaptıklarını da telefonda kabul ettiler. hırsızlık yapıyorsunuz dediğimde de telefonu kapatmak zorundayız diyorlar.

şimdi bana diyeceksiniz rezalet senin turkcelli olman diye. evet haklısınız. kesinlikle haklısınız.

bu başlığı lütfen kimse mağdur olmasın diye yukarıda tutalim. acaip sinir oldum.
  • işte bu yüzden faturalıya geçmiyorum. düzenli olarak haftada bir arıyorlar faturalıya geçmem için lakin hayatta geçmem. hazır kart ile memnunum
  • bu rezaleti yaşayan ben ne yapabilirim? sonuç ne olur? merak ediyorum.

başlığı da yukarıda tutmaya çalışıyorum.
  • turkcell'in son 1 ay içinde neredeyse tüm lifecell paketlilerine uyguladığı dolandırıcılıktır. bana 10 tl olarak gerçekleşti ve iptal ettirdim (sonraki faturalara yansımamasını sağlıyorlar).

hazır konu açılmışken söyleyeyim lifecell abonesiyseniz aldığınız hizmet ve çekim gücü avea seviyesinde. inanmazsanız araştırın. taahhüt bitimine yakın olsam bugün vodafonedaydım. size de kurtulmanızı tavsiye ederim.

ayrıca not: turkcell'in tüm rezilliklerinden haberdar fakat numara taşımakla uğraşmak istemeyen, 20 yıllık abonespor.

birkaç aya özgürüm ve kurtulacağım bunlardan.
hesabın var mı? giriş yap