• tribünden laf atılması sonucu şenol güneşin kafasına 5 dikiş atılan maç.
  • yıllardır sözlüğü takip ederim fenerbahçe 'nin bir galibiyetine dahi bok atılmadığını görmedim. 2 penaltı bir gol verilmemiş adam bu sefer tarlalar mahsul vermiş diyor. bu ibnelerin hayal alemlerine göre fenerbahçe 'nin ligi 15 puanla falan tamamlaması gerekiyor. hiç bir maçı kazanamadan ligden düşsek acaba yeni tatmin hedefleri kıçlarını parmaklamak mı olur diye düşünüyorum.
  • fenerbahçe taraftarının kafası yarılmadığı halde yarılmış gibi gösteren şenol güneş'e "orospu çocuğu şenol güneş" bu yalana ortak olan beşiktaş'a "beşiktaş anneni sikeyim", "beşiktaş ananı sikmeye geldik." gibi tezahüratlar yaptığı maç.

küfre maruz kalan takımın taraftarı daha önce "o... ç... aykut kocaman" tezahüratını, aykut kocaman sahadayken yapmış, maç sonrası "tasma" yakıştırması yapmıştı. şimdi aynı takımın taraftarı "neden küfür ediliyor?" diye isyan ediyor.
  • hakem bir ofsayt verdi ki literatürlere geçer. roman'ın nizami golünün verilmediği maçtır.
  • besiktaslilarin hayatinda ilk defa kufur duyduğu mac olmakta.
  • simdi de " cok kufur ediyorsunuz ama yeaaa " diye aglatan fenerbahce'nin maci.

sanirsin stadlarinda kirmizi halilar ile karsilaniyoruz da cok kufur ediyorsunuz ama terbiyesizsiniz falan deniyor. butun turkiye bizden bu yuzden nefret ediyormus.

cevreye verdigimiz rahatsizlik sikimizde bile degil.
  • (#76280786) şu entry'nin sahibi arkadaşa da yazdım ama herkes görsün diye genele de yazıyorum.

futbol disiplin talimatı madde 52/3 'ye göre

lig müsabakalarında alınan cezalar lig müsabakalarında, kupa müsabakalarında alınan cezalar kupa müsabakalarında infaz edilir.

öte yandan gelgelelim süper kupa statüsü madde 10/e'ye göre

süper kupa müsabakasından dolayı seyircisiz oynama cezasının verilmesi halinde, bu ceza kulübün ev sahibi olarak oynayacağı ilk resmi müsabakasında infaz edilir.

yani bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmuyormuşuz. :)

edit: bir iki kişiden aynı örnek üzerinden (quaresma'nın kupa maçında kırmızı kart görüp ligte oynamaması) itiraz geldi. arkadaşlar fenerbahçe'nin pfdk'ya "saha olayları"nı içeren 52. madde uyarınca sevk edildi. quaresma'nın ligte oynamaması madde 94/1'i "kişilerin ihraç edilmesi"ni ilgilendiriyor. söz konusu maddede "resmi müsabakalarda hakem tarafından kırmızı kart gösterilerek oyundan ihraç edilen futbolcular, idari tedbirlidirler ve cezaları sona erinceye kadar hiçbir resmi müsabakada oynayamazlar." deniliyor. kupa maçında kırmızı kart gören futbolcunun ligte oynayamamasının sebebi bu.
  • şenol güneş hafta ortasında köpeklik yapınca sorun yok haftasonu tribünler bir ağızdan şenol güneş köpeğine diye tezahurat yapınca kıyamet kopuyor, geçin o işleri.

aykut kocaman gibi efendi bir adama köpek tasması yakıstırması yaparken her şey güllük gülistanlıktı oysaki.
  • öyle bi ofsayt kararı verildi ki ofsayt kuralına dair bildiğim her şeyi unuttum bi anda.
  • fenerbahçenin kayıpsız kapatarak beşitkaşa 4.lüğü kitlediği maç. at fava bekle haftaya küsküyü yiyince konuşuruz tinerci. özlemişsindir şerefli 3./4.lükleri..
hesabın var mı? giriş yap