• trabzon maçından sonraki galatasaraylı konusu güzel ve bilgilendirici
  • fenerbahçe'nin banko puan kaybedeceği mücadele

not:atibaspor
  • fener'in son şansı. olası galibiyet sonrası 12 puanla 5. yerdeyiz.
  • konyasporda v.fındıklı oynamazsa konyasporun kazanacağı, v.fındıklı oynarsa berabere bitecek maçtır..
  • muhtemelen konyasporun üstünlüğüyle bitecektir.
  • stsl 8. hafta itibarı ile, fenerbahçenin olası galibiyeti durumunda ligde averajla 5. sıraya, beraberlik durumunda averajla 7. sıraya yükseleceği maç. mağlubiyeti halinde ise bulunduğu sıra olan 10.luğu koruyacak fenerbahçe.

hadi iyisiniz, bu hafta ne olursa olsun bi alt sıraya düşmeyeceksiniz köftehorlar*
  • çok sıkıntılı geçecek maç.fenerbahçe buradan 1 puan ile çıkarsa iyidir.ama büyük ihtimalle konyaspor 1-0 veya 2-0 galip gelecek.
  • iki sebepten dolayı fener'in kazanmasını isterim.

1-fenerbahçe'ye 9.'luk filan yakışmıyor. hayır "toparlanın şampiyonluk yarışını fener'le yapalım ötekiler tat vermiyor" saçmalığında değilim. zaten bir müddet sonra güçten düşecek başakşehir de dahil olmak üzere şu an rakip yok. ben sadece fenerbahçe'yi ligin orta sıralarına yakıştıramıyorum. ben beni bildim bileli aragones dönemi hariç fener hep üst sıralardaydı ve yakışıyordu oraya.

2-muhafazakar insanlardan da şehirlerden de nefret ediyorum. konyaspor herhangi bir şey için sevinmemeli. hayatımızı zehir eden bu anlayışa bari futbolda neşe vermeyelim.

ha ama yenilirse de yine dalgamızı geçeriz. onun fenerbahçe'nin ligdeki yeriyle ya da konya ile bir alakası yok. sadece yenerse de sevinirim demek istiyorum. bu ğadder...
  • bu senenin hayal kırıklığı olacağını tahmin ettiğim takım konyaspor, geçen sene de ahım şahım top oynamadılar ama işte diğer takımların kötü olmasından ve savunma futbolundan dolayı başarılı gözüktüler. bu sene ise lige iyi başlamadılar, iyi de oynamıyorlar. fenerbahçe için ise artık ölüm kalım maçı. bu maçı da kaybederse ligden kopmaya başlayabilir. lens oynarsa fener kazanabilir, yoksa çok zor maç olacak gibi duruyor.
hesabın var mı? giriş yap